تازه های سایت

کد مطلب: 48392
17. آذر 1400 - 4:47
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با مرگ ۲ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته، آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در این استان از ابتدای همه گیری ویروس تاکنون به سه هزار و ۱۴۰ نفر رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، محمد طاهری افزود: همچنین با شناسایی ۴۰ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در استان همدان، مجموع بیماران بستری مثبت استان از ابتدای همه گیری ویروس کرونا به ۳۱ هزار و ۲۳ نفر و بیماران سرپایی مثبت نیز به ۹۹ هزار و ۶۴۹ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۴۸۹ نفر بود که ۵۲ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

طاهری افزود: ۱۵ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان همدان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۳۵ بیمار وخیم گزارش شده است.

وی درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در اسدآباد یک هزار و ۶۴۵، بهار یک هزار و ۵۶۷، تویسرکان یک هزار و ۵۸۲، رزن یک هزار و ۲۳۸، درگزین ۴۱۸، فامنین ۴۱۴ و کبودراهنگ یک هزار و ۵۴۱ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون پنج هزار و ۷۷۹ نفر در ملایر، چهار هزار و ۱۵۴ نفر در نهاوند و ۱۲ هزار و هشت نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

از مجموع ۱۰ شهرستان استان همدان، شهرستان های "بهار، اسدآباد، فامنین، درگزین و رزن" در وضعیت آبی و مابقی شهرستان ها در وضعیت زرد کرونایی هستند.

دیدگاه شما