تازه های سایت

کد مطلب: 47512
26. شهريور 1400 - 1:49
وزیر بهداشت درمان و دانشگاه علوم پزشکی در سفر به همدان با تزریق واکسن کرونا برای افراد بالای ۱۸ سال در استان همدان موافقت کرد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، در پی سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همدان رایزنی برای تسریع واکسیناسیون مردم استان همدان انجام شد.

دکتر «بهرام عین اللهی» در حاشیه بازدید از مرکز واکسیناسیون تالار قرآن شهر همدان در جمع خبرنگاران خواستار تسریع در واکسیناسیون عموم مردم شد.

وی ابراز امیدواری کرد: به دنبال زیاد شدن مراکز تزریق واکسن، شبانه روزی شدن فعالیت این مراکز و برداشته شدن محدودیت سنی ، طی یک هفته تا ۱۰ روز آینده همه افراد بالای ۱۸ ساله این استان واکسینه شوند. 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان نیز در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: مجموع جمعیت بالای ۱۸ سال استان یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر است.

دکتر محمد خزایی افزود: تاکنون ۵۵۰ هزار نفر از افراد بالای ۱۸ سال همدان واکسینه شدن و نیازمند تامین واکسن مورد نیاز برای ۶۵۰ هزار نفر دیگر از سوی وزارت بهداشت هستیم.

بر این اساس مردم استان همدان بدون توجه به سن با مراجعه به مراکز واکسیناسیون می‌توانند واکسن کرونا را دریافت کنند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی موافقت کرد که از روز جمعه ۲۵ شهریورماه تمام مردم همدان بدون در نظر گرفتن محدودیت سنی با مراجعه به مراکز واکسیناسیون نسبت به دریافت و تزریق واکسن کرونا اقدام کنند

دیدگاه شما