تازه های سایت

کد مطلب: 47508
26. شهريور 1400 - 1:38
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان گفت که با فوت ۶ بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۷۵۴ مورد رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، محمد طاهری افزود: همچنین با شناسایی ۶۱۶ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۲۶ هزار و ۷۴۶ و بیماران سرپایی مثبت به ۸۱ هزار و ۷۷۵ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۱۵۵ مورد بود که ۲۴۶ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

طاهری اضافه کرد: ۲۲ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۵۸ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.

وی درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۳۶۰،  بهار یک هزار و ۳۶۲، تویسرکان یک هزار و ۴۰۹، رزن یک هزار و ۶۱، درگزین ۳۵۰، فامنین ۳۸۱ و کبودراهنگ یک هزار و ۳۶۶ نفر است.

طاهری خاطر نشان کرد: همچنین تاکنون پنج هزار و ۸۷ نفر در ملایر، سه هزار و ۳۵۹ نفر در نهاوند و ۱۰ هزار و ۴۳۰ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

از مجموع ۱۰ شهرستان استان همدان، فامنین و تویسرکان در وضعیت نارنجی و مابقی شهرستان ها در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

دیدگاه شما