تازه های سایت

کد مطلب: 45349
13. اسفند 1399 - 8:43
مسئول بسیج هنرمندان شهرستان نهاوند گفت: دو مستند نقش رزمندان نهاوند در دوران دفاع مقدس ساخته شده است.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، فاطمه نظام‌الاسلامی اظهار کرد: با توجه به برگزاری رویداد بزرگ هفته استانی چهلمین سالگرد دفاع مقدس به میزبانی استان همدان، دو مستند از نقش رزمندگان این شهرستان توسط بنده تهیه و به دبیرخانه ستاد برگزاری مراسم ارسال شد.

وی افزود: در این دو مستند بمباران هوایی شهر نهاوند، حضور رزمندگان این شهرستان در مناطق عملیاتی غرب و جنوب کشور و مصاحبه با سرداران و رزمندگان غیور این خطه در خط مقدم و همچنین پشت جبهه به تصویر کشیده شده است.

مسوول بسیج هنرمندان نهاوند اضافه کرد: دفاع مقدس دوران طلایی و پرافتخاری است که سال‌های سال باید از آن برای پیشرفت کشور استفاده کنیم که در این زمینه یادآوری رشادت‌های رزمندگان می‌تواند روحیه ایثار را در جامعه زنده نگهدارد.

این مستندساز نهاوندی که تاکنون چهار مستند با موضوعات رزمندگان، جانبازان و خانواده‌های شهدا را تولید و و به نمایش گذاشته است گفت: به منظور معرفی رشادت‌های رزمندگان نهاوند تمام آرشیوهای رزمندگان شهرستان را از سال ۶۲ به بعد جمع‌آوری کرده و در نظر دارم به مناسبت‌های مختلف از آنها مستند تولید کنم.

وی بیان کرد: به منظور معرفی یکی دیگر از سرداران شهید اسلام کار ساخت مستند حاج علیمراد سلگی از فرماندهان گردان این شهرستان نیز در دست اقدام است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما