تازه های سایت

کد مطلب: 44839
6. بهمن 1399 - 8:46
رئیس اداره تعزیرات حکومتی نهاوند از رسیدگی به ۵۸۱ فقره پرونده تخلف از سوی تعزیرات طی چهار ماه گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، قاسم بازدار با بیان اینکه طی چهار ماه گذشته ۵۸۱ فقره پرونده در حوزه های کالا و خدمات، قاچاق کالاو ارز و بهداشت و درمان از سوی این اداره مورد رسیدگی قرار گرفت اظهار کرد: پرونده‌ها در حوزه کالا و خدمات ۲۰۵ فقره بودند.

وی با بیان اینکه پرونده‌ها منجر به محکومیت یک میلیارد و ۸۵۲ میلیون و ۹۷۴ هزار و ۴۹۰ ریال جزای نقدی برای متخلفین شده است گفت: از این تعداد ۲۰۲ پرونده مختومه و اجرا شده است.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان نهاوند افزود: در حوزه قاچاق کالا و ارز نیز ۳۰ فقره پرونده مورد رسیدگی قرار گرفته که منجر به محکومیت نقدی به میزان ۳میلیارد و ۱۷۰ میلیون و ۹۱۰ هزار و ۳۵۹ ریال برای متهمین شده که از این تعداد پرونده بررسی شده ۲۹ فقره مختومه و اجرایی شده‌اند.

وی افزود: در حوزه بهداشت و درمان نیز مجموعا ۱۴۵ فقره پرونده مورد رسیدگی قرار گرفته که منجر به محکومیت ۲۴۸ میلیون و ۹۵۰ هزار ریال جزای نقدی برای متهمین شده  که از این تعداد ۱۴۲ فقره ممکنه و اجرایی شده و مابقی در دست اقدام است.

بازدار در بخش دیگری از سخنانش از کشف یک مزرعه بیت کوئین در اواخر ماه گذشته در این شهرستان خبر داد و افزود: در این مزرعه ۱۹ دستگاه استخراج ارز نگهداری شده بود که همه آنها توقیف و برای آنها پرونده تشکیل شد که هم اکنون پرونده مربوطه در این اداره در حال رسیدگی است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما