تازه های سایت

کد مطلب: 44787
2. بهمن 1399 - 8:28
فرماندار نهاوند گفت: مجوز احداث مغازه های تجاری آموزش و پرورش توسط شهرداری به خاطر مشکلات بین آموزش و پروش و شهرداری سالهاست بلاتکلیف است که امیدواریم با قول مساعد رئیس شورای شهر و مجموعه شهرداری هرچه سریعتر تعیین تکلیف شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو، مراد ناصری در جلسه شورای آموزش و پرورش نهاوند، اظهار کرد: با توجه به قول مساعد مدیران کل مخابرات و ارتباطات و فناوری اطلاعات استان انتظار داریم توسط اداره مخابرات شهرستان مشکل اجرای فیبر نوری در اداره آموزش و پرورش به زودی برطرف گردد.

ناصری در پایان تاکید کرد: ساختمان جدید نیمه کاره اداره آموزش و پرورش نهاوند در شهرک شهید حیدری به علت زیر بنای زیاد و طبقات مختلف با اعتبارات شهرستانی و استانی قابل ساخت و تکمیل نخواهد بود. برای برطرف شدن این امر و تامین اعتبارات ملی برای این پروژه طی هفته آینده با مدیرکل آموزش و پرورش استان و مسئولان ذیربط دیدار و گفتگو خواهیم کرد.

وی افزود: بر اساس ارزیابی های صورت گرفته و تلاش مجموعه مدیریت آموزش و پرورش نهاوند به ویژه اقدامات ارزنده مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان این عنوان به دست آمده است که امیدواریم این روند همچنان تداوم داشته باشد.

فرماندار نهاوند بیان کرد: دستور کار و مصوبات شورای آموزش و پرورش مشکلاتی است که نیاز به پیگیری و همراهی مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان دارد به همین جهت اداره آموزش و پرورش باید پیگیر اجرای مصوبات این شورا از طریق دستگاه های ذیربط باشد و هر جا نیاز بود، ما از طریق استان پیگیر حل مشکلات و رفع موانع موجود هستیم.

دیدگاه شما