تازه های سایت

کد مطلب: 44539
14. دى 1399 - 8:37
بازیکنان تیم فوتبال یاران رسانه در دیدار خود با تیم پاسارگاد نوین نهاوند به مقام والای شهیدان سلیمانی، فخری‌زاده و سلگی ادای احترام کردند.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، دیداری تدارکاتی بین تیم های یاران رسانه و تیم لیگ سومی پاسارگاد نوین نهاوند برگزار شد.

دراین مسابقه در ورزشگاه علیمرادیان شهر نهاوند برگزار شد، پیش از این بازی اعضای تیم یاران رسانه با حضور در گلزار شهدای شهر نهاوند به مقام شامخ این شهیدان والامقام ادای احترام کردند.

این دیدار به مناسبت یادبود شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، شهید محسن فخری‌زاده و شهید میرزامحمد سلگی برگزار شد.

یکی نکات جالب این مسابقه، بعد از زدن گل اول یاران رسانه اتفاق افتاد که بازیکنان این تیم با حرکت به سمت عکس این شهیدان والامقام به آنها ادای احترام کردند تا یاد آنها را گرامی دارند.

این بازی در نهایت با نتیجه 3 بر 2 به نفع تیم پاسارگاد نوین نهاوند به پایان رسید.

تیم فوتبال یاران رسانه متشکل از خبرنگاران، مجریان و گزارشگران ورزشی رسانه‌های مکتوب و دیداری و شنیداری (صدا و سیما) با هدف برگزاری بازی خیرخواهانه و عام‌المنفعه در خردادماه سال ۹۹ تاسیس و تاکنون اقدام به برگزاری مسابقاتی چون تجلیل از کریم باوی، پیشکسوت فوتبال که با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کند، بازی یادبود هادی نوروزی مهاجم اسبق پرسپولیس، بازی خیرخواهانه با تیم مدیران برتر کشور و برگزاری گلریزان به سود دانش آموزان محروم سیستان، بازی گرامیداشت آزادسازی اسرا و هفته دفاع مقدس کرده است.

دیدگاه شما