تازه های سایت

کد مطلب: 44025
4. آذر 1399 - 8:39
استاندار همدان در سفر به نهاوند با حضور در مبادی ورودی این شهر از نحوه اجرای طرح محدودیت های کرونایی بازدید کرد و سپس بازدیدی از طرح گردشگری بام نهاوند انجام داد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، سید سعید شاهرخی استاندار همدان جهت بازدید از اجرای طرح اعمال محدودیت‌های کرونایی به نهاوند سفر کرد و از محورهای ورودی و خروجی این شهرستان بازدید و از عوامل اجرای این طرح قدردانی کرد.

  استاندار همدان در این بازدید ها از ورودی شهر نهاوند در میدان سیدالشهدا و ورودی میدان بیمارستان علیمرادیان نهاوند در راستای اجرای اعمال محدودیت‌ها و عدم ورود ماشین‌ها با پلاک غیربومی به داخل شهر بازدید کرد.

در این بازدید ها فرماندار و اعضای ستاد کرونا شهرستان نیز حضور داشتند.

شاهرخی ضمن تبریک هفته بسیج از اعضای ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونای شهرستان به ویژه نیروهای بسیج، انتظامی، راهور و هلال احمر در اجرای طرح محدودیت های ترافیکی شهر نهاوند تشکر و قدردانی کرد.

بازدید استاندار همدان از طرح گردشگری و تفریحی بام نهاوند

 استاندار همدان در ادامه سفر خود به نهاوند از پروژه توریستی بام این شهر نهاوند بازدید و از روند اجرای این طرح ابراز رضایت کرد.

شاهرخی در این بازدید از تخصیص یک میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه بام نهاوند و پیاده راه سعدی (قیصریه) خبر داد.

وی گفت: پروژه چهارباغ و بام نهاوند با توجه به بازدید در سنوات گذشته تغییر چشمگیری داشته و دگرگون شده و محل مناسبی برای تفریح و گذراندن اوقات فراغت شهروندان خواهد بود.

استاندار همدان ابراز امیدواری کرد با پایان ویروس کرونا شاهد حضور گسترده مردم در پروژه دیدنی بام نهاوند باشیم.

دیدگاه شما