تازه های سایت

کد مطلب: 43554
24. مهر 1399 - 19:43
با حضور فرماندار نهاوند، معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری، مدیر امورآب شهرستان و خبرنگاران، پیش از ظهر سه‌شنبه از آخرین وضعیت پیشرفت پروژه سد گرین بازدید به عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، مراد ناصری، فرماندار نهاوند در بازدید از پروژه سد گرین با اعلام اینکه بزودی نشستی با حضور مدیران محیط زیست، منابع طبیعی و معاون استاندار برگزار و موضوع بررسی خواهد شد، گفت؛ پروژه بزرگ سدگرین نهاوند با ظرفیت ۱۰ میلیون متر مکعب آب و با طول تاج ۳۶۰متر در حال فعالیت است، مشکلات مالی ۵ سال این پروژه را تعطیل کرد.

وی افزود: این سد جهت تامین آب شرب، صنعت و کشاورزی است.

ناصری گفت: طی ۲سال گذشته اعتباراتی تامین و از سال ۹۷ نیز این روند ادامه دارد. حدودا ۳۰میلیارد تومان تابحال هزینه شده است.

فرماندار نهاوند با اشاره به احداث جاده جایگزین محور فعلی که با احداث سد زیرآب می‌رود، افزود: حدودا ۴ کیلومتر احداث جاده دسترسی نهاوند به نور‌آباد نیاز است که در تلاشیم جاده جایگزین در موعد مقرر به بهره‌برداری برسد.

وی خاطرنشان کرد: استاندار، نماینده مردم نهاوند در مجلس و آب منطقه‌ای شهرستان با مشارکت بانک کشاورزی ۱۷۰میلیارد اعتبار منظور نموده و در حال انجام موافقت‌نامه است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما