تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 43422
10. مهر 1399 - 20:40
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از تکذیب انتقال بیمار کرونایی با وانت خبر داد و گفت: این تصاویر متعلق به انتقال تجهیزات بیمارستانی از یک بیمارستان به بیمارستان دیگر است.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، آرش نجیمی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در جمع خبرنگاران با اشاره به تکذیب خبر انتقال بیمار کرونایی با وانت نیسان، اظهار داشت: اگر چه وضعیت استان اصفهان به لحاظ کووید ۱۹ بسیار بحرانی است، اما همکاران ما به ویژه در اورژانس ۱۱۵ با جدیت تمام مشغول خدمت رسانی هستند.

وی افزود: تصاویری که در فضای مجازی منتشر شده مربوط به یکشنبه بعد از ظهر است که تعدادی از وسایل از جمله تشک‌های بیمارستانی که متعلق به یکی از بیمارستان‌های مرجع بوده و در حال حاضر این بیمارستان حالت استراحت دارد به اورژانس الزهرا منتقل شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه در صورت دقت به تصاویر، تشک‌ها مشخص هستند، گفت: اگر چه ما به دقت نظر و حساسیت مردم نیاز داریم، اما اطلاعات نادرست و ایجاد حساسیت با این اخبار متناقض قطعا با سلامت روان جامعه و اهدافی که ما به دنبالش هستیم منافات دارد.

دیدگاه شما