تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 43239
29. شهريور 1399 - 8:26
هافبک اسبق پرسپولیس گفت: پرسپولیس نسبت به بازی قبلی مقابل التعاون نمایش بسیار خوبی داشت و می توانست دو سه گل دیگر به ثمر برساند.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، مرتضی فنونی زاده درباره برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل التعاون عربستان اظهار داشت: پرسپولیس نسبت به بازی قبلی در این دیدار نمایش بسیار خوبی داشت و می توانست دو سه گل دیگر به ثمر برساند. با این وجود برد را به هواداران تبریک می گویم.

وی افزود: خوشبختانه این بازی را بردیم اما نمی دانم فکر گل محمدی برای استفاده نکردن از احمد نوراللهی در ترکیب اصلی چه بوده است. شاید احساس می کرد اگر نوراللهی مقابل التعاون کارت زرد بگیرد و بازی با الدحیل که سخت تر است از دست بدهد. به همین دلیل تصمیم گرفت تیمش را با احتیاط به زمین بفرستد.

پیشکسوت تیم پرسپولیس ادامه داد: یک نکته مهم درباره پرسپولیس این است هر موقع امید عالیشاه به زمین می آید، موثر بازی می کند اما نمی دانم چرا گل محمدی وی را دیر به زمین می فرستد. البته هر مربی سلیقه خودش را دارد.

فنونی زاده عنوان کرد: پرسپولیس در بازی امشب خیلی هماهنگ تر بود. برخلاف نیمه اول بازی رفت که اصلا خوب نبود، در نیمه اول این دیدار عملکرد فوق العاده ای داشت. هماهنگی این بچه ها هم با ثبات تیمی شکل می گیرد. یعنی دست کم هشت نفر از بازیکنانی که وارد ترکیب اصلی می شوند، باید بازیکنانی باشند که سال های قبل هم در پرسپولیس بوده اند.

وی افزود: در دهه شصت همیشه علی پروین 8،9 بازیکن قدیمی تیم را در ترکیب ثابت می گذاشت. یحیی هم باید چنین کاری کند و تغییرات کمتری در تیمش بدهد. با این وجود نسبت به بازی قبلی پرسپولیس مقابل التعاون خیلی بهتر بازی کرد.

پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: فکر می کنم سرنوشت تیم های صعود کننده از گروه پرسپولیس به روز آخر کشیده شود. سه تیم عربی در این گروه است و به همین دلیل می گویم دیدار با الدحیل فینال است. مطمئن باشید تیم قطری با این تصور که راحت می تواند پرسپولیس را شکست بدهد، از شارجه در خانه خودش با نتیجه چهار بر دو شکست خورد تا به تیم اماراتی هم برای صعود شانس بدهد! ولی از این خبرها نیست.

فنونی زاده خاطر نشان ساخت: اگر پرسپولیس بازی شش امتیازی با الدحیل را ببرد، گل محمدی می تواند روز آخر با خیال راحت حتی از بازیکنان ذخیره استفاده کند. پرسپولیس اکنون صدرنشین است و شرایط صعود دست خودش است و به تیم های عربی کاری ندارد. یحیی الان مربی باتجربه ای است و باید دیدار با الدحیل را متفکرانه جلو برود.

منبع: فارس

دیدگاه شما