تازه های سایت

کد مطلب: 43086
18. شهريور 1399 - 9:18
رئیس هیئت فوتبال نهاوند از فعالیت ۱۰ باشگاه فوتبال دارای پروانه فعالیت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، در نشست هم اندیشی رئیس اداره ورزش و جوانان با مربیان و مدیران باشگاه های فوتبال و فوتسال شهرستان که در خصوص نحوه بازگشایی اماکن ورزشی برگزار شد ، رئیس هیئت فوتبال نهاوند گفت: مدارس فوتبال و فوتسال و باشگاه ها شهرستان موظفند با رعایت دقیق دستور العمل اعلام شده و پروتکل های بهداشتی فعالیت خود را آغاز کنند تا ضمن ایجاد محیطی سلامت برای ورزشکاران زنجیره انتقال بیماری را قطع کنیم.

شهریار شمس تاکید کرد : باتوجه به ضرورت رعایت نکات ایمنی بهداشتی از سرگیری کلیه فعالیت های ورزشی منوط به اخذ مجوز و کد بهداشتی از سامانه وزارت بهداشت می باشد.

شمس در ادامه این نشست با بیان گزارشی از وضعیت هیئت فوتبال گفت: ۷۰۰ نفر ورزشکار سازمان یافته در مجموعه هیئت فوتبال شهرستان شامل ؛ مدارس فوتبال ، باشگاه فوتبال و فوتسال در حوزه آقایان و بانوان در حال فعالیت می باشند ، که بیش از ۵۰۰ نفر از این ورزشکاران تحت پوشش بیمه ورزشی می باشند.

وی در ادامه بیان داشت: ۱۰ باشگاه فوتبال در شهرستان دارای پروانه فعالیت از اداره ورزش و جوانان می باشند و ۷ باشگاه نیز به صورت فصلی و مقطعی بدون پروانه در سطح شهرستان در حال فعالیت می باشند.

شمس افزود: در سطح شهرستان ۴ مدرسه فوتبال و ۴ مدرسه فوتسال دائمی در بخش آقایان و یک مدرسه فوتسال در بخش بانوان در حال فعالیت می باشند. رئیس هیئت فوتبال نهاوند در ادامه این نشست گفت: ۲۵ مربی شناسنامه دار و دارای کارت مربیگری در بخش آقایان و ۳ مربی در بخش بانوان به همراه ۱۰ داور ملی و استانی در حال فعالیت می باشند.

وی با بیان اینکه زمین چمن استادیوم شهید سلیمانیان و نبود اسپانسر و حامی مالی از مهم ترین دغدغه های هیئت فوتبال نهاوند است ، افزود: چمن استادیوم شهید سلیمانیان نیازمند رفع مشکلات تامین آب است و به مرمت و تقویت نیاز دارد یا اینکه با استفاده از ظرفیت نماینده شهرستان و حمایت اداره ورزش به چمن مصنوعی تبدیل شود.

در ادامه این نشست برخی از مربیان به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در رابطه با مشکلات فوتبال شهرستان پرداختند ، و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیز قول مساعد برای پیگیری و رفع این مشکلات را انجام دهد.

دیدگاه شما