تازه های سایت

کد مطلب: 42471
1. مرداد 1399 - 7:32
رئیس مرکز بهداشت استان همدان با اشاره به تعداد مبتلایان ویروس کرونا در استان همدان که از ابتدای شیوع این بیماری تا امروز به ۲ هزار و ۶۸۹ نفر رسیده است، گفت: از این تعداد متاسفانه ۳۱۰ نفر جان خود را از دست داده اند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، منوچهر کرمی رئیس مرکز بهداشت استان همدان گفت: در فصل امتحانات دانشگاه ها در تیرماه آمار دانشجویان مبتلا به کرونا ویروس افزایش یافت و در این ماه  ۳۹ دانشجوی مبتلا به کرونا در استان شناسایی و از این تعداد ۶ دانشجو هم بستری شدند .

او با بیان اینکه تعداد مبتلایان ویروس کرونا در استان همدان  از ابتدای شیوع این بیماری به  ۲هزار و ۶۸۹ نفر رسیده است افزود: از این تعداد متاسفانه ۳۱۰ نفر جان خود را از دست داده اند .

رئیس مرکز بهداشت استان همدان با اشاره به آمار فوتی ها بیماری کرونا ویروس در استان همدان به تفکیک هر شهرستان؛  گفت:شهرستان همدان با ۱۱۳، ملایر ۴۷ ، نهاوند ۳۸، بهار با ۲۹، کبودراهنگ ۲۸، رزن ۱۶، تویسرکان ۱۱،  اسدآباد ۱۰ و فامنین ۲ نفر به ترتیب بیشترین آمار فوتی های بیماران براثر کرونا را در استان داشته اند .

کرمی ادامه داد: تاکنون  ۱۶ نفر هم از شهروندان سایراستان ها در بیمارستان های استان بر اثر کرونا جان خود را از دست داده اند .

او با اشاره به اینکه شهرستان‌های همدان، نهاوند، تویسرکان و ملایر در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند تاکید کرد : با رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک ، شستشوی مرتب دست ها با آب و صابون ، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پرهیز از حضور در تجمع ها   و برگزار نکردن مراسم عزا و عروسی می توان روند افزایش این بیماری را در استان کنترل کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

با سلام این تصاویر مربوط به نهاوند است!!!!!
سلام نه مربوط به یکی از شهرهای اطراف است

دیدگاه شما

سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار