تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 42366
24. تير 1399 - 8:02
مدیرشرکت مخابرات منطقه همدان از نصب آنتن‌های همراه «BTS» به منظور پوشش بهتر تلفن همراه در روستای رزینی و عشوند نهاوند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، محمدعلی گرزین از ارتقا و نصب آنتن‌های همراه «BTS» برای پوشش بهتر تلفن همراه در روستاهای رزینی و عشوند از توابع شهرستان نهاوند خبر داد و اظهار کرد: با توجه به قرارگرفتن بخش وسیعی از استان همدان در مناطق کوهستانی، گاهی در بعضی نقاط، عدم پوشش و آنتن‌دهی تلفن همراه و یا ضعف در حوزه اینترنت همراه مشاهده می‌شود که درصدد رفع آن بودیم.

وی بیان کرد: از آنجا که رفع این نقاط ضعف از اهداف مخابرات منطقه همدان است، در برنامه‌ای مدون، این نقاط به تدریج شناسایی و با نصب تجهیزات، به زیر پوشش آنتن می‌روند.

مدیرشرکت مخابرات منطقه همدان خاطرنشان کرد: در تازه ترین اقدام همکاران حوزه توسعه ارتباطات سیار، بانصب BTS پرقدرت در روستای عشوند از توابع شهرستان نهاوند، ضمن رفع مشکل آنتن دهی، اینترنت همراه نیز به ۳G ارتقاء یافته و در دسترس مشترکان قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: با نصب دکل بلند پایه تیز در روستای رزینی از توابع بخش خزل شهرستان نهاوند، ضمن تقویت آنتن دهی در این منطقه، اینترنت نیز به کیفیت ۳G رسیده و در دسترس همگان قرار گرفته است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام