تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 42249
15. تير 1399 - 7:54
رئیس پلیس آگاهی استان همدان از اجرای طرح کنترل و سرکشی به پارکینگ‌ها و کشف 9 دستگاه موتورسیکلت سرقتی و یک دستگاه خودرو سندنمره توسط کارکنان پلیس آگاهی استان در شهرستان نهاوند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ کارآگاه علی اسدبیگی در تشریح این خبر گفت: در پی افزایش سرقت موتورسیکلت در سطح شهرستان نهاوند و لزوم شناسایی و دستگیری سارقان و کشف موتورسیکلت‌های مسروقه، کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان در قالب چند اکیپ به این شهرستان اعزام شدند.

وی افزود: کارآگاهان پس از طرح‌ریزی عملیات به همراه مأموران پلیس آگاهی شهرستان نهاوند نسبت به اجرای طرح کنترل و سرکشی به پارکینگ‌ها در آن شهرستان اقدام کردند.

سرهنگ اسدبیگی ادامه داد: پس از بررسی و استعلام 750 دستگاه وسایط نقلیه توقیفی در پارکینگ‌های آن شهرستان، 9 دستگاه موتورسیکلت شماره مخدوش مسروقه و یک دستگاه خودرو مسروقه سندنمره کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان در پایان گفت: از شهروندان درخواست می‌شود از رها کردن موتورسیکلت‌های خود بدون تجهیزات ایمنی خودداری کرده و قفل‌های فیزیکی مخصوص و با کیفیت استفاده کنند تا سارقان را در اجرای نیات شوم خود ناکام بگذارند.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام