کد مطلب: 41736
3. خرداد 1399 - 7:42
فرماندار نهاوند گفت: تیم غربالگری شناسایی موارد مشکوک به کرونا در ورودی نهاوند مستقر شد

به گزارش پایگاه خبری گرو، مراد ناصری اظهار کرد: با توجه به موج دوم شیوع کرونا و اعلام وضعیت هشدار در استان لرستان که در همسایگی این شهرستان قرار گرفته، تیم غربالگری متشکل از امدادگران هلال احمر ، کارشناسان مرکز بهداشت و نیروی انتظامی در ورودی این شهرستان از سمت نور آباد مستقر شدند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر با توجه به شرایط موجود شهرستان نهاوند در وضعیت زرد به سر می‌برد و خطر کرونا همچنان این شهرستان را تهدید می‌کند.

فرماندار نهاوند افزود: شهرستان نهاوند در موج اول کرونا از وضعیت مناسبی برخوردار نبود اما با همکاری مردم، تلاش کادر درمان و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی توانستیم شرایط را کنترل کنیم.

وی افزود: با توجه به اینکه با بازگشت موج دوم کرونا احتمال افزایش و جهش ویروس بسیار جدی است لذا عوامل تهدیدکننده به شدت تحت کنترل قرار گرفته‌اند.

ناصری گفت: از آنجا که در حال حاضر استان لرستان با افزایش مبتلایان به کرونا مواجه است و با توجه به اینکه رفت و آمدهایی که از این استان به نهاوند صورت می‌گیرد باعث نگرانی ما شده است لذا تیم غربالگری در پلیس راه قلعه قباد که ورودی نورآباد به نهاوند است مستقر و تست تب سنجی را انجام می‌دهد.

وی افزود: با توجه به اینکه در گذشته همه عوامل کنترل ویروس کرونا زحمات زیادی کشیده و هزینه‌های زیادی بر ما وارد شده است اجازه نخواهیم داد مجددا شرایط سخت و بحرانی به نهاوند بازگردد و برای این منظور هر اقدامی که لازم باشد انجام خواهیم داد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام