کد مطلب: 41394
11. ارديبهشت 1399 - 9:17
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان نهاوند گفت: ۱۱۹ دانش‌آموز بازمانده از تحصیل در نهاوند جذب کلاس‌های درس شدند.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، محسن موسیوند در جلسه شورای آموزش و پرورش نهاوند اظهار کرد: در سال تحصیلی جاری ۱۹۲ نفر از کودکان ۶ تا ۱۱ سال شهرستان نهاوند که از تحصیل در مدارس محروم بوده اند شناسایی شدند.

وی با بیان اینکه ۱۱۹ نفر آنها جذب کلاس درس شدند گفت: در حال حاضر ۷۳ کودک بازمانده از تحصیل در این شهرستان وجود دارد که به دلایل مشکلات اقتصادی، ازدواج زودهنگام، اشتغال، معلولیت جسمی و حرکتی یا معلولیت ذهنی نتوانستند در کلاس درس حضور یابند.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان نهاوند از کسب رتبه چهارم شهرستان در بحث فعالیت در شبکه شاد خبر داد و گفت: با تمام مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد توانستیم در شبکه شاد رتبه چهارم استان را به دست آوریم که البته روز به روز مشکلات برطرف شده و وضعیت ما بهتر خواهد بود.

وی در این زمینه گفت: در دوره ابتدایی صد درصد مدیران عضو شبکه شتاب بوده و ۹۰ درصد کلاس‌ها فعال بوده و فرایند آموزش به دانش‌آآموزان ادامه دارد.

موسیوند گفت: بر اساس برآوردهایی که به عمل آمد برای ساماندهی سال تحصیلی آینده با کمبود ۲۸۰ نیرو مواجه هستیم که البته تلاش می‌شود این کمبودها برطرف شده و اول مهر سال آینده هیچ کلاسی بدون معلم باقی نماند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند