تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 41070
17. فروردين 1399 - 9:38
فرمانده سپاه نهاوند از توزیع 15هزار ماسک در شهرستان خبر داد و گفت: تهیه ، تولید و توزیع ماسک ها ادامه خواهد داشت و با محوریت پایگاه ها و مساجد سطح شهرستان در اختیار عموم مردم قرار خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ علی مختاری در تشریح آخرین اقدامات و فعالیت گروه جهادی بقیة‌الله(عج) نهاوند گفت: فعالیت عمده این گروه جهادی با شروع بیماری کرونا در راستای تهیه و تولید ماسک زیر نظر شبکه بهداشت و درمان نهاوند قرار گرفت.

مختاری اظهار داشت: در مرحله اول قرار شد که تعداد ۸۰ هزار ماسک تولید کنند که تا کنون بالغ بر ۲۰  هزار عدد ماسک  قابل شستشو تولید شده و توسط پایگاه‌های مقاومت و مساجد در بین مردم و همشهریان گرامی در سطح شهر و روستا  توزیع شده است.

وی افزود: در مرحله دوم این گروه جهادی اقدام به تامین و واردات یکصد هزار ماسک یکبار مصرف نمود و ظرف روز های گذشته ۱۵ هزار عدد از این ماسک ها را توزیع و در اختیار عموم مردم قرار  داد.

 مختاری در ادامه بیان کرد: تهیه ، تولید و توزیع ماسک ها ادامه خواهد داشت و با محوریت پایگاه ها و مساجد سطح شهرستان در اختیار عموم مردم قرار خواهد گرفت.

فرمانده سپاه نهاوند گفت: همانطور که همشهریان عزیز اطلاع دارند  اقدامات این گروه جهادی به صورت خودجوش و از محل کمک های مردمی و خیرین است.  لذا به منظور تداوم و ادامه فعالیت کارگاه‌ها و تولید ماسک ، قیمت مصوب هر ۳ عدد ماسک یکبارمصرف  دو هزار تومان و هر بسته ۱۵ تایی ، ده هزار تومان در نظر گرفته شده است.

وی در پایان گفت: مجموعه سپاه و بسیج شهرستان با تمام ظرفیت و امکانات در کنار سایر نهادهای مرتبط با پیشگیری و مقابله با کرونا تا ریشه کن شدن کامل این بیماری در صحنه خواهد ماند.

 

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام