تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 40803
22. اسفند 1398 - 8:54
فرماندار نهاوند گفت: پمپ‌بنزین‌ها موظف به رعایت مسائل بهداشتی برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا هستند و سوخت‌گیری باید توسط کارکنان جایگاه انجام شود

به گزارش پایگاه خبری گرو،

مراد ناصری در بازدید از جایگاه‌های سوخت شهرستان نهاوند گفت: شرکت فراورده‌های نفتی استان تعهداتی برای همه جایگاه‌های شهرستان ابلاغ کرده است که باید رعایت شود.

وی اظهار داشت: طبق این الزامات برای جلوگیری از گسترش کرونا عملیات سوخت‌گیری باید توسط متصدیان و جایگاه داران انجام شود و مسائل بهداشتی نیز رعایت شود

فرماندار نهاوند افزود: در جایگاه‌های سوخت باید دستکش و مواد ضدعفونی‌کننده وجود داشته باشد تا اگر کسی خواست شخصاً سوخت‌گیری کند از این دستکش‌ها استفاده کند.

ناصری با اشاره به الزام انجام این تعهدات توسط جایگاه داران گفت: شرکت پالایش و پخش شماره تلفن 09627 را برای گزارش هرگونه تخلف در اختیار شهروندان قرار داده است و اعلام کرده‌اند که کمتر از 72 ساعت به تخلفات رسیدگی می‌کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: همه باید همکاری کنند و مصوبات ستاد مبارزه با کرونا باید انجام شود و با در خانه ماندن و رعایت مسائل بهداشتی می‌توانیم این بحران را نیز پشت سر بگذاریم.

فرماندار نهاوند در بازدید از چندین واحد نانوایی نیز اعلام کرد: نانوایی‌ها چون مستقیم با سلامت مردم در ارتباط هستند باید شدیداً مسائل بهداشتی را رعایت کنند و باکسانی که بخواهند با سلامت مردم بازی کنند طبق قانون برخورد خواهد شد.

وی بابیان اینکه در حفظ سلامت شهروندان باکسی تعارف نداریم، گفت: اتحادیه نانوایی‌ها، اداره صمت، شبکه بهداشت و دیگر نهادهای مرتبط با مسائل نانوایی‌ها باید نظارت بیشتری داشته باشند.

ناصری افزود: همه نانوایی‌ها باید مجهز به دستگاه کارت‌خوان باشند و فردی را مسئول گرفتن پول از مشتریان قرار دهد که ارتباطی با پخت‌وپز نان نداشته باشد تا آلودگی از طریق پول منتشر نشود.

فرماندار نهاوند بیان داشت: سهمیه نانوایی‌هایی که به‌سلامت مردم اهمیت نمی‌دهند و به هشدارها بی‌توجه هستند قطع می‌شود و به نانوایی‌های دیگر اختصاص می‌یابد.

وی در پایان به شهروندان توصیه کرد درصورتی‌که کار ضروری ندارند در خانه بمانند و از تردد بی‌جهت در خیابان خودداری کنند تا زنجیره انتقال این بیماری قطع شود.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند