تازه های سایت

کد مطلب: 40686
12. اسفند 1398 - 8:50
رئیس ورزش و جوانان نهاوند از تشدید نظارت‌ها بر تعطیلی اماکن ورزشی و برخورد با متخلفین خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مهرداد سعدی نژاد در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: برابر دستورالعمل اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تمام اماکن ورزشی شهر و روستای شهرستان نهاوند از ۴ تا ۹ اسفندماه تعطیل اعلام شد که بعدازآن نیز با توجه به لزوم پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در استان و شهرستان نهاوند این تعطیلی‌ها تا ۲۰ اسفندماه تمدید شد.

وی ادامه داد: خوشبختانه در حال حاضر با توجه به حساسیت فرماندار شهرستان و تأکیدات صورت گرفته از تمامی اماکن ورزشی دولتی و خصوصی شهرستان نهاوند یک مرتبه بازدید صورت گرفته و هیچ‌یک از اماکن ورزشی هیچ‌گونه فعالیتی نداشته و تعطیل هستند.

رئیس ورزش و جوانان نهاوند بابیان اینکه تعطیلی باشگاه‌ها همچون سایر مکان‌های ورزشی بر اساس دستور وزارت ورزش و ستاد نظارت بر سلامت کشور است و همه باید تابع قانون باشند، گفت: در صورت مشاهده هرگونه سرپیچی از دستورالعمل فعلی مبنی بر تعطیلی اماکن ورزشی شهرستان نهاوند تا ۲۰ اسفندماه با متخلفین برخورد خواهد شد.

وی تصریح کرد: هیچ‌یک از باشگاه‌های شهرستان نهاوند در ایام تعطیل حق اجبار مبنی بر حضور مربیان و اخذ شهریه از ورزشکاران را ندارد ضمن اینکه بر اساس اطلاعیه صادره طبق زمان درج‌شده باید تعطیل باشند.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام