تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 40626
7. اسفند 1398 - 7:32
آیت صالح بخشدار مرکزی نهاوند گفت: مزارع پرورش ماهی و زمین‌های کشاورزی بخش مرکزی نهاوند خسارت زیادی دیدند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، آیت صالح بخشدار مرکزی نهاوند گفت: به زودی مشکل آب گرفتگی روستای گرد چم و فیازمان و کفراش برطرف می‌شود.

او افزود: اگر امسال پاییز لایروبی رودخانه گاماسیاب انجام نمی‌شد حداقل ۱۰ روستای بخش مرکزی حاشیه رودخانه زیر آب فرو می‌رفتند، ولی با اقدام به موقع از خسارت بیشتر به روستا‌ها جلوگیری شد.

بخشدار مرکزی نهاوند افزود: با این حال حجم بارش زیاد است و براساس اخبار هواشناسی تا فردا ادامه دارد و دهیاران بخش مرکزی با بیل‌های مکانیکی دهنه پل‌ها را باز کردند، ولی روستای بابا قاسم و گرد چم دوچار آبگرفتگی شدند که هم اکنون کمپرسی‌ها مشغول خاکریزی هستند تا از ورود بیشتر آب به روستا جلوگیری کنند.

صالح بیان کرد: هدف اول ما نجات جان مردم و جلوگیری از خسارت به منازل مردم نهاوند است، ولی بیشتر مزارع شیلات و زمین‌های کشاورزی زیر آب فرورفتن و مرکز ماهی پرورشی روستای گرد چم به ظرفیت ۱۰۰تن به کلی زیر آب فرو رفته است.

بخشدار مرکزی نهاوند تصریح کرد مشکل بعدی ما روستای فیازمان است که در حال حاضر زمین فوتبال زیر آب فرو رفته و آب در حال نزدیک شدن به منازل مردم است که مشکل این روستا هم به زودی برطرف می‌شود.

 

بر اثر بارش باران مزارع پرورش ماهی و زمین‌های کشاورزی نهاوند خسارت دید

بر اثر بارش باران مزارع پرورش ماهی و زمین‌های کشاورزی نهاوند خسارت دید

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام