تازه های سایت

کد مطلب: 40489
24. بهمن 1398 - 7:16
فرماندار نهاوند از اختصاص یک‌میلیارد تومان به منظور ساماندهی پیاده‌راه «سعدی» در این شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مراد ناصری اظهار کرد: از سوی استانداری همدان مبلغ یک‌میلیارد تومان برای ساماندهی پیاده‌راه خیابان سعدی نهاوند اختصاص داده شد.

وی طرح پیاده‌راه خیابان سعدی را یکی از طرح‌های ستاد بازآفرینی کشور و لازم‌الاجرا عنوان کرد و افزود: فاز اول آن شامل کف‌سازی، جداره‌سازی، همسطح‌سازی پیاده‌رو با کف خیابان و اجرای تأسیسات زیربنایی اجرا شده است.

فرماندار شهرستان نهاوند افزود: احداث 2 هزار و 420 متر شبکه فشار ضعیف، تعویض پایه‌های چوبی و بتونی برق با پایه‌های بتونی گرد و کانال‌کشی از جمله تاسیسات زیربنایی در این طرح است.

وی با بیان اینکه اعتبار فاز اول این طرح یک‌میلیارد تومان بود افزود: احداث کانال، تسطیح خیابان برای بهبود عبور و مرور و نقشه‌برداری از طرح دیگر اقداماتی است که تاکنون در این خیابان انجام شده است.

ناصری با بیان اینکه اجرای طرح به علت وضعیت جوی در حال حاضر راکد مانده است گفت: از شهرداری می‌خواهیم با توجه به اختصاص اعتبار جدید ادامه طرح را آغاز کنند تا بتوانیم وعده‌ای را که به مردم داده شده عملیاتی سازیم.

وی به دیگر طرح‌های شهری در حال اجرا اشاره کرد و افزود: به منظور توسعه شهری دو طرح چهارباغ و ساماندهی تپه توریستی ابوذر در دست اقدام است که با بهره‌برداری از آنها تغییرات قابل توجهی در فضای شهری نهاوند بوجود می‌آید.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام