تازه های سایت

کد مطلب: 40166
24. دى 1398 - 8:28
نایب‌رئیس شورای شهر نهاوند گفت: بلوار محل عبور زائران اربعین در نهاوند مزین به نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی می‌شود

به گزارش پایگاه خبری گرو، صفی الله خرم‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با رشادت‌های کم‌نظیر و مجاهدت‌های فراوان در راستای امنیت منطقه و کشور بر گردن همه ما حق دارد.

وی اظهار داشت: باید همیشه قدردان این زحمات باشیم و راه این شهید والامقام را ادامه دهیم و بتوانیم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج دهیم.

نایب‌رئیس شورای شهر نهاوند افزود: به‌پاس قدردانی از رشادت‌ها و مجاهدت‌های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و با تصویب شورای شهر نهاوند بلوار محل عبور زائران کربلا به نام این شهید والامقام مزین خواهد شد.

وی گفت: بلوار اتصال به بزرگراه کربلا که به کرمانشاه و مرز منتهی می‌شود و سالانه محل عبور هزاران زائر اربعین حسینی و عتبات عالیات است.

خرم‌آبادی با اشاره به اینکه ابتدا مکان دیگری در نظر گرفته‌شده بود، اظهار داشت: نام‌گذاری مکان جدید با تصویب شورای شهر و با تائید مجموعه شهرستان مقرر شد این بلوار نام‌گذاری شود.

وی افزود: با توجه به اینکه شهید سلیمانی شهید جهان اسلام است و زائران کشورهای خارجی نیز از نهاوند عبور می‌کنند و به زیارت کربلا مشرف می‌شوند که این نام‌گذاری جلوه خوبی خواهد داشت.

نایب‌رئیس شورای شهر نهاوند گفت: تمثال و یادبود سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در ابتدا و انتهای این بلوار نصب خواهد شد.

بلوارهای اصلی شهرهای گیان و فیروزان مزین به نام حاج قاسم سلیمانی نام‌گذاری می‌شوند

مراد کیانی رئیس شورای اسلامی شهر گیان گفت: در پی شهادت سردار قلب‌ها و به‌پاس مجاهدت‌ها و فداکاری‌های کم‌نظیر سپهبد شهید قاسم سلیمانی در دفاع از اسلام و میهن و تلاش‌های فرامرزی که آن سردار رشید داشته‌اند، شورای اسلامی شهر گیان یکی از بلوارهای اصلی شهر را بنام سپهبد قاسم سلیمانی نام‌گذاری خواهد نمود.

همچنین شیراوند شهردار فیروزان نیز گفت: به مناسبت شهادت سردار شهید سلیمانی و زحمات کم‌نظیر ایشان در دفاع از اسلام و کشور و نابودی داعش و به‌زانو درآوردن دشمنان ایران ازجمله آمریکا و رژیم صهیونیستی شورای اسلامی شهر فیروزان بلوار حدفاصل میدان دکتر شریعتی تا میدان شهید سلگی را به نام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نام‌گذاری می‌کند.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین