تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 39448
23. آبان 1398 - 8:07
امام‌جمعه نهاوند در دیدار با خانواده شهدا:
خانواده شهدا افتخار ایران اسلامی هستند
امام‌جمعه نهاوند گفت: خانواده‌های شهدا با پرورش جوانانی مؤمن و باایمان که با شجاعت از کشور اسلامی دفاع کردند و جان‌عزیزشان را تقدیم کردند برای همیشه باعث افتخار ایران اسلامی هستند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی در دیدار با خانواده شهدا به مناسبت هفته وحدت گفت: شهدای گران‌قدر کشورمان با رشادت و ایثار در مقابل دشمنان ایستادند و شجاعانه اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک کشور به دست دشمنان بیفتد.

وی اظهار داشت: امروز همه جبهه کفر و نفاق درصدد هستند تا به کشور ضربه بزنند و وظیفه ما است که راه شهدا را ادامه دهیم و اجازه ندهیم دشمنان به اهداف شومشان برسند.

امام‌جمعه نهاوند افزود: خانواده شهدا چشم‌وچراغ ملت ایران اسلامی هستند و باعث افتخار است که به دیدار خانواده شهدا می‌آییم و این وظیفه ما است.

وی ادامه داد: شهدا راه را به ما نشان داند و ما وظیفه‌داریم با اطاعت از فرامین رهبر معظم انقلاب به‌خوبی مسیر شکوهمند انقلاب را ادامه دهیم.

مغیثی گفت: امروز دشمنان درصدد کمرنگ کردن ارزش‌های ایثار و شهادت در بین نسل جوان با جنگ نرم هستند که باید هوشیار باشیم و با معرفی شهدا هرچه بیشتر نسل جوان را با شهدا آشنا کنیم.

وی بیان داشت: شهدا بر گردن همه ما حق بزرگی دارند و عزت و امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون خون پاک و مطهر شهدا است.

امام‌جمعه نهاوند افزود: خانواده شهدا با پرورش جوانانی شجاع و ایثارگر دشمنان را ناامید کردند و ما امروز طبق وصایای شهدا باید به فرامین ولی‌فقیه عمل کنیم تا نقشه‌های دشمنان را خنثی کنیم.

وی گفت: آمریکایی‌ها به‌عنوان دشمن اصلی ملت ایران دست از دشمنی با مردم ایران بر نخواهد داشت و وظیفه ما هم مقابله و مقاومت در مقابل آن‌ها است.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام