تازه های سایت

کد مطلب: 39448
23. آبان 1398 - 8:07
امام‌جمعه نهاوند در دیدار با خانواده شهدا:
خانواده شهدا افتخار ایران اسلامی هستند
امام‌جمعه نهاوند گفت: خانواده‌های شهدا با پرورش جوانانی مؤمن و باایمان که با شجاعت از کشور اسلامی دفاع کردند و جان‌عزیزشان را تقدیم کردند برای همیشه باعث افتخار ایران اسلامی هستند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی در دیدار با خانواده شهدا به مناسبت هفته وحدت گفت: شهدای گران‌قدر کشورمان با رشادت و ایثار در مقابل دشمنان ایستادند و شجاعانه اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک کشور به دست دشمنان بیفتد.

وی اظهار داشت: امروز همه جبهه کفر و نفاق درصدد هستند تا به کشور ضربه بزنند و وظیفه ما است که راه شهدا را ادامه دهیم و اجازه ندهیم دشمنان به اهداف شومشان برسند.

امام‌جمعه نهاوند افزود: خانواده شهدا چشم‌وچراغ ملت ایران اسلامی هستند و باعث افتخار است که به دیدار خانواده شهدا می‌آییم و این وظیفه ما است.

وی ادامه داد: شهدا راه را به ما نشان داند و ما وظیفه‌داریم با اطاعت از فرامین رهبر معظم انقلاب به‌خوبی مسیر شکوهمند انقلاب را ادامه دهیم.

مغیثی گفت: امروز دشمنان درصدد کمرنگ کردن ارزش‌های ایثار و شهادت در بین نسل جوان با جنگ نرم هستند که باید هوشیار باشیم و با معرفی شهدا هرچه بیشتر نسل جوان را با شهدا آشنا کنیم.

وی بیان داشت: شهدا بر گردن همه ما حق بزرگی دارند و عزت و امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون خون پاک و مطهر شهدا است.

امام‌جمعه نهاوند افزود: خانواده شهدا با پرورش جوانانی شجاع و ایثارگر دشمنان را ناامید کردند و ما امروز طبق وصایای شهدا باید به فرامین ولی‌فقیه عمل کنیم تا نقشه‌های دشمنان را خنثی کنیم.

وی گفت: آمریکایی‌ها به‌عنوان دشمن اصلی ملت ایران دست از دشمنی با مردم ایران بر نخواهد داشت و وظیفه ما هم مقابله و مقاومت در مقابل آن‌ها است.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد