کد مطلب: 39305
12. آبان 1398 - 9:16
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان از ادامه بارندگی‌ها طی روز دوشنبه در مناطق شمالی و کوهستانی در سطح استان به صورت پراکنده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، محمدحسین باقری‌شکیب در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح وضعیت دما و بارش در هفته پیش رو، اظهار کرد: در هفته جاری بارش باران قابل ملاحظه ای در استان همدان خواهیم داشت اما در روز دوشنبه بارش پراکنده در مناطق شمالی و کوهستانی دیده خواهد شد.

وی با بیان اینکه سرعت وزش باد در استان همدان از امروز بعدازظهر به ۶۰ کیلومتر بر ساعت افزایش خواهد یافت، خاطرنشان کرد: دمای فعلی همدان ۱۸ درجه سانتی‌گراد است و طی ۲۴ ساعت گذشته شهرستان نهاوند با ۱۹ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین نقطه گزارش شده و شهرستان بهار سردترین شهرستان با دمای منفی یک درجه بوده است.

باقری‌شکیب بیشترین بارش های ۱۰ روز گذشته را مربوط به شهرستان رزن با ۸۲ میلی متر و کمترین میزان بارش را به شهرستان بهار با ۳۳ میلی متر دانست و یادآور شد: میزان بارندگی در شهرستان کبودراهنگ ۷۴ میلی متر، ملایر ۵۶ میلی متر، تویسرکان و نهاوند با ۵۴ میلی متر، اسدآباد ۴۰ میلی متر و بهار ۳۳ میلی متر ثبت شده است.

دیدگاه شما

سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار