کد مطلب: 38983
15. مهر 1398 - 9:24
بالاخره بعد از حرف و حدیث‌های فراوان استقلال توانست مهاجم مورد نظر سرمربی این تیم را مشخص کند و به نظر می‌رسد یک مهاجم انگلیسی با این باشگاه به توافق رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، گری هوپر مهاجم ۳۱ ساله انگلیسی بازیکنی است که برای پیوستن به استقلال با این باشگاه به توافق نهایی رسیده است. بازیکنی که در این سال‌ها در تیم‌های مهمی بازی کرده و اتفاقا آمار گلزنی خوبی هم به ثبت رسانده است.

هوپر از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ در سلتیک بازی می‌کرد و در این مدت در ۹۵ بازی توانست ۶۳ گل برای بهترین تیم لیگ اسکاتلند بزند، او از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ با باشگاه نوریچ قرارداد امضا کرد و توانست در این مدت در ۶۴ بازی ۱۸ گل برای این تیم انگلیسی بزند، او سال اول را در لیگ برتر بازی کرد اما شفیلد در آن سال در رتبه هجدهم قرار گرفت و سال دوم حضور این بازیکن در چمپیون شیپ یا دسته اول فوتبال انگلیس بود.

هوپر در سال ۲۰۱۵ به عنوان بازیکن قرضی به شفیلد ونزدی رفت و در طول این سال در ۱۲ بازی ۶ گل برای این تیم زد. این مهاجم انگلیسی در سال ۲۰۱۶ قرارداد خود را با شفلید قطعی کرد و تا سال ۲۰۱۹ که در این لیگ حضور داشت در ۷۰ بازی ۲۴ گل برای تیمش به ثمر رساند.

حالا هوپر قرار است به عنوان بازیکن قرضی به ایران بیاید و قرار است در صورت تایید تست‌های پزشکی قرارداد خود را با استقلال نهایی کند تا در کنار شیخ دیاباته بتواند خط حمله استقلال را تکمیل کند.

استقلال پیش از این میلیچ را هم از کرواسی جذب کرده بود و به نظر می‌رسد استراماچونی علاقه دارد بازیکنان مورد نظر خود را در از فوتبال سطح اول دنیا جذب کند.

منبع: ورزش سه

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام