تازه های سایت

کد مطلب: 38938
12. مهر 1398 - 9:31
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند گفت: با توجه به در پیش بودن ایام اربعین حسینی و ضرورت تامین امنیت زائرین حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، اداره راه و شهرسازی مکلف به اتمام پروژه محور نهاوند - آورزمان تا پایان هفته جاری و تحویل آن به اداره راهداری برای استقرار نیوجرسی، خط کشی و نصب علائم رانندگی است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سیدهادی مصطفوی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند از صدور دستور دادستانی این شهرستان به پلیس راه و ادارات راه، شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده ای خبر داد.

 
وی گفت: با توجه به در پیش بودن ایام اربعین حسینی و ضرورت تامین امنیت زائرین حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، اداره راه و شهرسازی مکلف به اتمام پروژه محور نهاوند - آورزمان تا پایان هفته جاری و تحویل آن به اداره راهداری برای استقرار نیوجرسی، خط کشی و نصب علائم رانندگی است.
 
دادستان نهاوند افزود: اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مکلف است با نظر کارشناسی پلیس راه، با قید فوریت نسبت به رفع نواقص جاده‌ای خصوصاً در محور‌های حادثه خیز و مسیر تردد زائرین اقدامات لازم را بعمل آورد.
 
مصطفوی تاکید کرد: هرگونه عذر منتهی به قصور در صدمات مالی و جانی نظیر عدم تامین اعتبار قابل پذیرش نبوده و افسران تصادفات در صورت احراز نواقص جاده‌ای بر اساس تبصره ۳ ماده ۱۴ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، مسئولیت و تقصیر ارگان ذیربط را جهت تعقیب کیفری به دادستانی اعلام خواهند کرد.
 
انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام