تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 38840
3. مهر 1398 - 8:20
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان نهاوند از شناسایی 65 مورد انشعاب غیرمجاز در بین مشترکان آب روستایی خبر داد و گفت: 38 مورد از آنها به انشعاب مجاز تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، ابراهیم طاهری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون در حوزه امور مشترکین فروش 361 مورد انشعاب و تعویض 197 مورد کنتور معیوب انجام شده است.

وی با اشاره به شناسایی 65 مورد انشعاب غیرمجاز و تبدیل به مجاز 38 مورد از آنها گفت: 450 مورد نشتی انشعاب و 19 مورد شناور رفع شده و تعمیر 170 مورد تاسیسات برقی انجام شد.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان نهاوند از تعویض 3.5 کیلومتر شبکه آبرسانی روستای «سیاه دره ملوسان» با صرف 250 میلیون تومان اعتبار طی 6 ماهه سال جاری خبر داد و افزود: اصلاح و توسعه 2 کیلومتر شبکه آبرسانی در روستاهای حسین‌آباد دهچقایی، جهان‌آباد، مهین‌آباد و ورامین سفلی نیز عملیاتی شد.

وی با اشاره به تکمیل پروژه آبرسانی روستای «بابارستم» با یک‌میلیارد و 200 میلیون تومان خاطرنشان کرد: چهار پروژه نیز در دست اجراست که می‌توان به اجرای 6 کیلومتر خط انتقال اصلی گاماسیاب با اعتبار 4.5 میلیارد تومان با 70 درصد پیشرفت فیزیکی اشاره کرد.

طاهری خاطرنشان کرد: پروژه ساخت ایستگاه پمپاژ روستای «تپه یزدان» با پیشرفت فیزیکی 40 درصد در دست انجام است و پروژه خط برق روستای «بره فراخ» نیز با هزینه 200 میلیون تومان اعتبار و پیشرفت فیزیکی 20 درصد عملیاتی می‌شود.

وی از اجرای پروژه خط برق روستای راوند و ساخت مخزن 50 متر مکعبی در این روستا خبر داد و گفت: این پروژه با پیشرفت فیزیکی 20 درصد در حال پیگیری است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام