تازه های سایت

کد مطلب: 38793
30. شهريور 1398 - 9:10
وریا غفوری از جمله فوتبالیست ها یا به عبارت امروزی تر، سلبریتی هایی است که در فضای اینستاگرام فعالیتی چشمگیر دارد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو به نقل از سرویس ورزش مشرقوریا غفوری کاپیتان استقلال کسی است که از وقتی متوجه شد از لیست نهایی تیم ملی برای اعزام به اردوی جام جهانی خط خورده با ظرافتی خاص، ترانه ای از "داریوش اقبالی" خواننده لس آنجلسی با شعر: "آخرین سنگر سکوته! " را با مخاطبانش به اشتراک گذاشت و وارد فاز جدیدی از دوران زندگی در فضای مجازی شد.

او در ادامه در حمایت از کولبرهای کُرد غرب کشور، متن و تصاویری از سختی و رنج زندگی شان را منتشر کرد و تا مدتها به نقد شرایط اقتصادی کشور و وضعیت معیشتی آنها پرداخت. طوری که نوید محمدزاده که اصلیتی ایلامی دارد و کُردتبار است با دنبال کردن صفحه وریا، شور و حال بیشتری به صفحه این بازیکن داد تا کاپیتان امروز استقلال، وقت و انرژی بیشتری برای استوری‌ها و پست‌های اینستاگرامش در آن صرف کند.

وریا غفوری البته از نظر فوتبالی افت فاحشی نکرده است. هر چند که کارشناسان اهل فن، وریا غفوری فصل هفدهم را بهتر از فصل هجدهم و غفوری فصل قبل را بهتر از بازیکنی می دانند که در سه هفته ابتدایی لیگ برتر جاری برای استقلال به میدان رفته است.

تازه ترین اتفاق در رابطه با دختر استقلالی بود که بنا به دلایلی که در روزهای گذشته بارها درباره اش صحبت شده، اقدام به خودسوزی کرد. کسی که حتی خانواده اش هم درباره چرایی این اتفاق حرف زدند ولی باز هم در همان روزهای اول اینستاگرام وریا محلی برای نکوهش مسایل مرتبط با این اتفاق شد!

قطعا وریا غفوری اگر امروز در صفحه اینستاگرامش 905K، چیزی نزدیک به یک میلیون نفر دنبال کننده دارد، این تعداد را مدیون خاستگاه میلیونی تیمی است که با میلیونها طرفدار در سراسر ایران و جهان او را با لباس همین تیم شناختند. پس حالا باید فارغ از مسایل حاشیه‌ای، دین‌اش را به استقلال ادا کند.

غفوری که پس از خروج بزرگترهای استقلال حالا بازوبند کاپیتانی یکی از پرطرفدارترین تیم‌های ایران را بر دست می بندد، باید در کنار توجه "دقیق" به مشکلات اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، قضایی و غیره برای تیمش بزرگتری کند و یکی از استوری های بعدی اش را در انتقاد به وضعیت تیمش به اشتراک بگذارد. یا از آن راحت تر اینکه مستقیما با هم تیمی هایش حرف بزند. قطعا ذره ای از اتفاقات واقعی درون زمین قابل قیاس با فضای مجازی نیست. هواداری که در دیدار با فولاد پس از گل دقیقه 5+90 روی سکو سکته می کند از تیمی که عاشقانه دنبال نتایجش است برد می خواهد نه استوری سیاسی!

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام