تازه های سایت

کد مطلب: 38025
16. تير 1398 - 10:14
پرونده قتل مرد بنگاه‌دار که در آتش کینه دوستش سوخته بود با درخواست خانواده‌اش مبنی بر دریافت دیه از بیت‌المال وارد مرحله تازه‌ای از رسیدگی شد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو به نقل از مشرق، رسیدگی به این پرونده از دی ماه پارسال به‌دنبال جان باختن دو مرد جوان در اثر سوختگی شروع شد.خیلی زود کارآگاهان جنایی در محل حادثه حضور یافتند و در نخستین تحقیقات دریافتند که مردی به‌نام بهنام با یک دبه بنزین به محل کار دوستش حسن که یک بنگاه دار املاک بود رفته و آنجا را به آتش کشیده است.

بیشتر بخوانید:

اما خودش نیز قربانی شعله‌های آتشی که به پا کرده بود شده است.در ادامه بررسی‌ها کارآگاهان به تحقیق درباره انگیزه بهنام از این جنایت پرداختند که مشخص شد وی وقتی در رفت و آمدهای خانوادگی‌شان به رفتار حسن و همسرش مشکوک شده در تصمیمی عجولانه و به قصد انتقام از وی با یک دبه بنزین به سراغش رفته است.

اما وقتی بنزین را داخل مغازه ریخت درحالی که لباس هردو آغشته به بنزین شده بود بر اثر روشن بودن بخاری ناگهان هردو آتش گرفتند و پس از انتقال به بیمارستان به خاطر شدت سوختگی جان باختند.

در ادامه رسیدگی به این پرونده در حالی که عامل جنایت نیز در این حادثه کشته شده بود صبح دیروز خانواده حسن با مراجعه به شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور قاضی واعظی خواستار دریافت دیه ازصندوق بیت‌المال شدند. قضات دادگاه نیز برای صدور حکم وارد شور شدند.

منبع: روزنامه ایران

دیدگاه شما

کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین