تازه های سایت

کد مطلب: 38005
14. تير 1398 - 13:06
رئیس جهاد کشاورزی نهاوند گفت: احکام قلع‌وقمع ساخت‌وسازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی روستاهای نهاوند با حضور عوامل انتظامی اجرا شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حسین خردمند در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: طبق قانون احداث ساخت‌وسازها در اراضی کشاورزی ممنوع است و با متخلفان طبق قانون برخورد می‌شود و گشت‌های اداره جهاد کشاورزی نهاوند نیز در این زمینه فعال هستند.

 وی اظهار داشت: هرگونه ساخت‌وساز در اراضی کشاورزی بدون اخذ مجوز قانونی از کمیسیون تبصره ۱ ماده ۱ قانون حفظ کاربری مصوب سال 85 ممنوع و متخلفین به محاکم قضایی معرفی می‌شوند.

رئیس اداره جهاد کشاورزی نهاوند ادامه داد: با توجه به بی‌توجهی و بی‌تفاوتی نسبت به چندین فقره اخطار کتبی و حضور گشت ۱۳۱ و کارشناسان جهاد کشاورزی نهاوند به مالکین، ولی آن‌ها مبادرت به ساخت‌وساز غیرمجاز نموده‌اند که مراتب به مراجع قضایی معرفی شد.

وی بیان داشت: پس از طی مراحل قانونی، منجر به صدور احکام قطعی قلع‌وقمع ساخت‌وسازهای غیرمجاز واقع در اراضی کشاورزی شد که این احکام صادره با هماهنگی نهادهای قضایی و انتظامی اجرا شد.

خردمند گفت: حکم صادره مبین بر تخریب ساخت‌وسازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی روستاهای دهقان آباد چولک و حاجی‌آباد اجرا شد.

وی اظهار داشت: به اطلاع کلیه کشاورزان و بهره‌برداران شهرستان نهاوند رسانده شده است که هرگونه ساخت‌وساز در اراضی کشاورزی بدون اخذ مجوز قانونی ممنوع و متخلفین به محاکم قضایی معرفی می‌شوند.

رئیس جهاد کشاورزی نهاوند در پایان گفت: برای برخورد با ساخت‌وسازهای غیرمجاز نیازمند کمک مردم هستیم و از آن‌ها درخواست داریم مراتب را به اداره جهاد کشاورزی نهاوند اطلاع دهند.

 

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام