تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 37979
11. تير 1398 - 8:23
فرمانده سپاه نهاوند از اجرای طرح جهاد همبستگی در شهرستان نهاوند با انجام عملیات تعمیر و بازسازی ۶ واحد مسکونی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ حسن مرادی در حاشیه بازدید از طرح‌های بسیج سازندگی شهرستان نهاوند عنوان کرد: این طرح به منظور ساخت و تعمیر منازل خسارت دیده در سیل اخیر برنامه ریزی شده و طی هفته اخیر با تعمیر و بازسازی ۶ واحد مسکونی متعلق به خانواده‌های تحت حمایت بهزیستی در ۶ منطقه شهرستان نهاوند سرعت گرفته است.

وی افرود: سهمیه ابلاغی شهرستان نهاوند در این طرح ۵۰ واحد مسکونی که امیدواریم با مشارکت و حضور حداکثری مردم این امر مهم محقق شود و مردم شهرستان نهاوند مانند روزهای اولیه جمع آوری کمک‌های مردمی افتخار دیگری را رقم بزنند.

حسن مرادی اظهار داشت: تا کنون توسط مردم نهاوند یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان کمک نقدی و غیر نقدی طی ۱۴ مرحله برای کمک به مناطق سیل زده جمع آوری شده است.

وی در ادامه با اشاره به اجرای طرح همگام با کشاورز در شهرستان نهاوند گفت: این طرح به همت بسیج مهندسین و جهاد کشاورزی در راستای کمک به کشاورزان انجام می‌گیرد.

فرمانده سپاه نهاوند تصریح کرد: طرح همگام با کشاورز به منظور آگاهی بخشی به کشاورزان و با هدف مبارزه با آفات سن غلات و افزایش تولید بهینه گندم و جو توسط ۴۰ نفر نیرو در بیش از ۸۰ روستای سطح شهرستان نهاوند اجرا می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام