تازه های سایت

کد مطلب: 37710
12. خرداد 1398 - 17:21
سرهنگ محمد باقر سلگی فرمانده انتظامی ملایر اظهار کرد: خبر زورگیری اوباش و اقدام به ضبط اموال مسافران اتوبوس تهران- نهاوند در محدوده ملایر دروغ و بی اساس است چون درگیری دیشب اتوبوس نهاوند درگیری شخصی بوده و به مسافران ارتباطی نداشته است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، شب گذشته اتوبوس تهران به نهاوند در حالی که در جاده ملایر - نهاوند در حال حرکت است و دقایقی هم از بامداد روز یک شنبه ۱۲ خرداد ماه گذشته است توسط چند نفر مورد تهدید و مزاحمت قرار میگیرد به نحوی که راننده مجبور به توقف می شود که این موضوع با اطلاع و حضور به موقع پلیس مدیریت می شود.

پس از این اتفاق در برخی خبرها در فضای مجازی موضوعی در مورد زورگیری و سرقت منتشر شد که در این ارتباط حسین بشری معاون اجتماعی پلیس استان همدان در گفت و گو با خبرنگار ما اعلام داشت: خبر زورگیری از مسافرین اتوبوس نهاوند در ورودی شهر ملایر صحت نداشته و تکذیب میشود .

وی افزود: اتوبوس مذکور در میدان استقلال ملایر قصد سوار کردن مسافرین خارج از روال قانونی را داشته که تعدادی از رانندگان اتوبوس برای سوار کردن مسافر درگیر میشوند و اصلا موضوع زورگیری صحت نداشته و صرفا درگیری برای سوار کردن مسافر بوده است .

 بشری گفت: بیان برخی موضوعات بدون ذکر منبع خبر صرفا موجب تشویش اذهان عمومی و موجبات کاهش احساس امنیت در جامعه را فراهم میکند و انتظار داریم افراد در انتشار اخبار نهایت دقت را بنمایند.

*** زورگیری اوباش و ضبط اموال مسافران اتوبوس نهاوند کذب است

سرهنگ محمد باقر سلگی فرمانده انتظامی ملایر نیز در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند، اظهار کرد: خبر زورگیری اوباش و اقدام به ضبط اموال مسافران اتوبوس تهران- نهاوند دروغ و بی اساس است.

وی در مورد حادثه ای که شب گذشته برای اتوبوس تهران- نهاوند در حوزه استحفاظی شهرستان ملایر اتفاق افتاده است، گفت: راننده و شاگرد راننده اتوبوس تهران- نهاوند از چند روز قبل با راننده و شاگرد اتوبوس همکار خود در شهر ملایر اختلاف و مسائل شخصی داشته اند که در نهایت موجب به درگیری فیزیکی در ترمینال جنوب تهران می شود.

وی ادامه داد: طرف درگیری که ملایری هستند شب گذشته هنگام پیاده کردن مسافر در ملایر مجددا با چند نفر از دوستان خود با راننده و شاگرد راننده نهاوندی درگیر می شوند و این درگیری ربطی به مسافران داخل اتوبوس نداشته است.

فرمانده انتظامی ملایر با تکذیب زور گیری از مسافران بیان کرد: طرفین درگیری شناسایی و  دستورات قضایی نیز اخذ شده است و تا ساعتی دیگر افراد متهم دراین درگیری دستگیر می شوند.
 
*** دادستان انقلاب و عمومی شهرستان ملایر نیز گفت: خبر منتشر شده در برخی کانال ها در مورد زور گیری اتوبوس نهاوند- تهران اصلا صحت ندارد

 سعید احمدی فر در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند، با تکذیب خبر برخی کانال های فضای مجازی در مورد زورگیری در اتوبوس تهران - نهاوند در ملایر، گفت: درگیری دیشب اتوبوس نهاوند درگیری شخصی بین راننده و شاگرد راننده دو اتوبوس نهاوندی و ملایری بوده که درگیری اولیه آن چند روز پیش در ترمینال جنوب تهران اتفاق افتاده و درگیری دوم هم شب گذشته هنگام پیاده کردن مسافر در ملایر رخ داده است.

احمدی فر با اینکه این درگیری به مسافران ربطی نداشته و خبر زور گیری اصلا صحت ندارد، افزود: دستورات قضایی این پرونده صادر شده است و افراد مرتبط دستگیر و با آنها برخورد می شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام