تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 37606
2. خرداد 1398 - 7:03
رئیس کمیته امداد امام خمینی نهاوند از اطعام 3 هزار خانوار زير پوشش در ماه رمضان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، علی ملکی با بیان اینکه هفته اطعام نیازمندان فرصتی است تا فرهنگ اطعام به صائمین و نیازمندان تقویت و نهادینه شود اظهار کرد: در هفته اطعام از سوی کمیته امداد با همکاری خیرین و حامیان به 3 هزار خانوار زیر پوشش این اداره افطاری داده می‌شود.

وی با بیان اینکه این افطاری به مدت پنج شب ادامه دارد و تعدادی از خیرین و حامیان بخش‌هایی از هزینه آن را تامین می‌کنند افزود: علاوه بر افطاری در این ماه با کمک خیرین 300 سبد غذایی به مبلغ 100 هزار تومان نیز بین خانواده‌های نیازمند توزیع می‌شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی نهاوند تفقد و دلجویی از خانواده های مددجو را از دیگر برنامه‌های این اداره عنوان کرد و گفت: به منظور تفقد و دلجویی از مددجویان با حضور تعدادی از مسوولان شهرستان به تعدادی از خانواده‌ها سرکشی می‌شود و وضعیت آنها مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

وی برگزاری برنامه‌های فرهنگی را از دیگر اقدامات این اداره در ماه رمضان دانست و گفت: برگزاری محافل انس با قرآن برای مددجویان و کلاس‌های آموزش و تفسیر قرآن برای کارکنان اداره از دیگر برنامه‌های این اداره به مناسبت ماه مبارک رمضان است.

ملکی افزود: در هفته اطعام برنامه «شوق دیدار» در مرکز استان برگزار می‌شود و 250 نفر از یتیمان زیر پوشش این شهرستان به همراه حامیان آنها در این مراسم شرکت می‌کنند.

وی در پایان گفت: در حال حاضر 334 یتیم و 114 نفر از طرح محسنین زیر پوشش این اداره هستند که بیش از یک‌هزار و 838 حامی نیز از آنها حمایت‌ می‌کنند./فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام