تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 37578
29. ارديبهشت 1398 - 3:09
رئیس اداره صمت نهاوند از کشف ۲۶ تن خرما از یک انبار در نهاوند خبر داد و گفت: این محموله پس از صدور دستور توزیع در شبکه، بین اقشار مختلف جامعه با دسترسی عامه توزیع خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، بیژن ترابیان رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت نهاوند در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: این محموله که با ظن احتکار به تعزیرات حکومتی معرفی گردیده بود، مدتی در این مکان نگهداری و موجودی آن به اداره صنعت معدن تجارت اعلام نشده بود.

 وی اظهار داشت: در بازرسی مشترک با دستگاه اطلاعاتی در یک انبار مقدار ۲۶ تن خرما کشف شد.

ترابیان افزود: این محموله با دستور دادستان محترم اقدامات قانونی انجام و پس از صدور دستور توزیع در شبکه بین اقشار مختلف جامعه با دسترسی عامه  توزیع خواهد شد

رئیس اداره صمت شهرستان نهاوند گفت: به منظور جلوگیری از سوءاستفاده های احتمالی از محل انبارها شایسته است مالکان و موجران مکانهای با قابلیت انبار کردن کالا مراتب را با کارشناس سامانه جامع انبارها در اداره صمت هماهنگ نمایند تا از حیث مکان و بارنامه مشکلی متوجه آنها نباشد.

ترابیان افزود: با دستورالعمل های جدید وزارت، مکانهای انبار با موجودی کالاهای مشمل در قانون موظفند در سامانه جامع انبارها ثبت و موجودی آنها ماهیانه بصورت مکتوب اعلام شود.

وی اظهار داشت: کالای یادشده که از سبد غذایی ماه رمضان محسوب می شود افزایش قیمت غیر متعارف را در این فصل تجربه کرده است که تلاش های موثری برای عرضه زیر قیمت این کالا صورت پذیرفته است.

ترابیان گفت: طبق اظهارات مالکین این ماده غذایی قصد فروش به کشور همسایه وجود داشته است و با دستور قاضی شعبه اول تعزیرات حکومتی این کالا با قیمت مناسب در بین اقشار نیازمند توزیع و در تامین سبد کالای خانوار در ماه رمضان موثر خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین