تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 37496
20. ارديبهشت 1398 - 10:50
سرپرست مدیر مخابرات منطقه همدان با بیان اینکه نوسازی و توسعه شبکه کابلی در نهاوند در دستور کار است گفت: مشکل آنتن‌دهی دهستان سلگی با نصب دکل در روستای رزینی برطرف می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری گرو، محمدعلی گرزین با اشاره به مشکلات مخابراتی و لزوم رفع آنها اظهار کرد: ایجاد تحول در زیرساخت‌های مخابراتی نهاوند در برنامه قرار دارد چرا که زیرساخت‌های این شهرستان قدیمی و فرسوده شده و کارایی لازم را ندارد.

وی با تاکید به اینکه نوسازی و توسعه شبکه کابل هوایی و زمینی و نیز توسعه شبکه فیبرنوری نیاز اساسی مخابرات نهاوند است گفت: باید سوییچ‌های  Pcm تعویض و استفاده از سویچ‌های به‌روز در راستای توسعه خدمات اینترنت وADSL مورد توجه قرار گیرد.

سرپرست مدیر مخابرات منطقه همدان با بیان اینکه در زمینه توسعه و تجهیز زیرساخت‌ مخابراتی باید برای سال‌های آینده نیز برنامه‌ریزی کرد افزود: با وجود تلاش‌ها طی سال‌های قبل متاسفانه توسعه مقطعی نبوده و نیاز آینده پیش‌بینی نشده است.

گرزین با اشاره به بازدید از مخابرات روستای رزینی نهاوند گفت: دستور بازسازی شبکه هوایی و کابل‌های مخابراتی این روستا داده شد.

وی با تاکید به اینکه سرویس‌دهی مناسب به مردم در گرو همکاری و رعایت حسن همجواری آنها با تاسیسات مخابرات است افزود: ساختمان مخابرات این روستا نیز باید نوسازی شود.

سرپرست مدیر مخابرات منطقه همدان با اطمینان خاطر به مردم در خصوص زیان‌آور نبودن دکل‌های مخابراتی گفت: هنوز هیچ مرجع رسمی و علمی و در هیچ کجای دنیا ثابت نکرده که دکل‌های مخابرات زیان‌آور است.

وی افزود: همکاران مخابرات همواره با آنتن‌ها و امواج سرکار دارند و اگر این امواج مضر بود ابتدا به آنها آسیب می‌رسید.

گرزین بیان کرد: به زودی با نصب دکل در روستای رزینی، مشکل آنتن‌دهی در دهستان سلگی برطرف خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام