تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 37299
25. فروردين 1398 - 10:14
فرمانده سپاه نهاوند بابیان اینکه دشمن با تروریست خواندن سپاه به دنبال محک زدن مردم و مسئولین بود، گفت: مردم و مسئولان ایران اسلامی در برابر دشمن متحد عمل می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ حسن مرادی در نشستی با اصحاب رسانه با تشکر از همبستگی همه مردم و مسئولین شهرستان نهاوند که طی روزهای اخیر ارادت خود را به انقلاب نشان دادند، گفت: همه مردم ما بسیجی هستند اما خبرنگاران با توجه به اینکه دارای یک هویت بسیجی هستید به‌مراتب وظیفه سخت‌تر و سنگین‌تری نسبت به اقشار مختلف دارند.

وی با تأکید بر اینکه خبرنگاران طلایه‌داران اطلاع‌رسانی شفاف جامعه هستند، گفت: اصحاب رسانه افسران جنگ نرم هستند که در این راه گاه ناملایماتی‌ها را نیز تجربه می‌کنند.

مرادی بابیان اینکه خبرنگاران باید در راستای اطلاع‌رسانی خدمات مسئولان و نقد عملکرد آن‌ها قدم بردارند، تأکید کرد: کار خبرنگاران با توجه به این مهم سخت است چراکه ممکن است مورد واکنش قرار گیرند.

وی با اشاره به اینکه امروز در بحث رسانه؛ هم رسانه شفاف و واقعی داریم و هم رسانه‌هایی که در جهت دروغ‌پردازی کار می‌کنند، افزود: دشمن در جنگ رسانه‌ای به بحث سیل در کشور ورود پیداکرده بود و دروغ‌پراکنی‌هایی نسبت به عملکرد مسئولین انجام می‌داد.

فرمانده سپاه نهاوند دچار انفعال و سرخوردگی در کار نشدن، حفظ کرامت انسانی و اخلاق رسانه‌ای در اطلاع رسانه‌ای، پاسداری از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی در راستای حفظ نظام و دفاع از انقلاب اسلامی با تمام وجود را از مهم‌ترین وظایف خبرنگاران عنوان کرد و گفت: امروز نقش خبرنگاران در اشاعه اقدامات و فعالیت‌های سپاه، نهادهای انقلابی و دولت برای مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمن حائز اهمیت است.

وی بابیان اینکه حفظ وحدت و انسجام ملی مهم است، تصریح کرد: دشمن در سال گذشته به دنبال اختلاف‌افکنی میان مردم و مسئولین بود که خوشبختانه موفق نشد.

مرادی بابیان اینکه باید به محتوای تولیدی در فضای مجازی و رسانه‌ها توجه شود، گفت: جلب اعتماد مردم برای تداوم فعالیت رسانه‌ها مهم است.

وی با اشاره به اینکه امروز همه مردم و مسئولین ما وحدت و انسجام خود را نشان دادند، گفت: همه ما پاسدار انقلاب اسلامی هستیم اما با مسئولیت‌های مختلف که خوشبختانه مردم نشان دادند که ما باهم اتحاد داریم.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت: هدف دشمن از این اقدام محک زدن اتحاد مردم و مسئولین با نهادهای انقلابی است و دراین‌بین رسالت سپاه و بسیج سنگین‌تر شد.

وی بابیان اینکه خوشبختانه سپاه همواره در هر جا که نیاز بوده در کنار سایر نیروهای انقلابی همچون ارتش و دولت ایفای نقش کرده است؛ خاطرنشان کرد: تا زمانی انقلاب اسلامی وجود دارد دشمنی هست و تا زمانی هم که انقلاب وجود دارد سپاه با تمام توان انجام‌وظیفه می‌کند.

دیدگاه شما

پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد