تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 37240
17. فروردين 1398 - 8:57
فرمانده سپاه نهاوند گفت: سپاه نهاوند آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم نوع‌دوست نهاوند برای هم‌وطنان سیل‌زده لرستان است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ حسن مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: در راستای کمک به هم‌وطنان آسیب‌دیده در استان لرستان کلیه پایگاه‌ها و حوزه‌های بسیج و سپاه ناحیه نهاوند برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی و ارسال در سریع‌ترین زمان ممکن آماده هستند.

وی اظهار داشت: برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی از تمام ظرفیت‌های سپاه نهاوند استفاده می‌شود و با همکاری رسانه‌ها و خبرنگاران انشا الله کمک‌های خوبی جمع‌آوری شود و برای هم‌وطنان سیل‌زده ارسال شود.

مرادی افزود: علاوه بر کمک‌های نقدی کمک‌های غیر نقدی شامل مواد خوراکی و غذاهای کنسرو شده، قند و برنج، پتو و دیگر موارد خوراکی و گرمایشی نیز برای هم‌وطنان لرستانی جمع‌آوری می‌شود.

وی با اشاره به جمع‌آوری کمک در روزهای گذشته برای سیل‌زدگان شمال کشور گفت: در چندین مرحله 105 میلیون تومان کمک نقدی و غیر نقدی برای هم‌وطنان استان گلستان جمع‌آوری شد.

فرمانده سپاه نهاوند اظهار داشت: این کمک‌ها که در پایگاه‌ها و حوزه‌های بسیج و سپاه نهاوند جمع‌آوری‌شده بود به شمال کشور ارسال شد.

وی افزود: کمک‌های غیر نقدی شهروندان شامل قند، برنج، کنسرو، لباس، پتو، روغن، آب‌معدنی، مواد خوراکی و وسایل گرمایشی و گونی است که توسط مردم نهاوند اهداشده بود.

مرادی عنوان کرد: مردم نهاوند همیشه در عرصه‌های کمک‌رسانی پیش‌قدم بوده‌اند و انشا الله برای هم‌وطنان استان لرستان نیز کمک‌های خوبی جمع‌آوری شود.

وی بیان داشت: در همین راستا محموله کمک‌های مردمی شهرستان نهاوند توسط سپاه شهرستان جهت کمک به هم‌وطنان سیل‌زده استان لرستان ارسال شد.

فرمانده سپاه نهاوند افزود: این کمک‌ها شامل شش میلیون تومان کمک نقدی و دو نیسان کمک‌های غیر نقدی ازجمله آب، نان و برنج و کنسرو و قند و روغن و پتو و... بودند.

مرادی در پایان گفت: شماره کارت 5892101214485209 به نام حوادث غیرمترقبه سازمان بسیج و همچنین شماره‌حساب‌های 5151818086011 نزد بانک سپه به نام حوادث غیرمترقبه سازمان بسیج و شماره‌حساب 3810/35/11504545/1 نزد بانک انصار به نام سپاه استان جهت کمک به مردم سیل‌زده در اختیار همشهریان است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام