تازه های سایت

کد مطلب: 36689
11. بهمن 1397 - 13:21

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ کامران کریمی پس از مراسم تودیع خویش و معارفه فرمانده جدید سپاه نهاوند در پیامی از مردم شهیدپرور شهرستان نهاوند قدردانی کرد

در این پیام آمده:
 
بسم‌الله الرحمن الرحیم

خدا را شاکر و سپاسگزارم و جبههٔ خشوع بر درگاه الهی می‌سایم که توفیق خدمت در فضای معطر از خون شهیدان را به این بندهٔ ناچیز عنایت کرد.

نهاوند نماد ولایتمداری، ایثار، فداکاری، مقاومت و مهد مردم شهیدپروری است که تقدیم 850 لاله خونین به انقلاب اسلامی نشانه غیرت، عزت، سربلندی و ولایتمداری مردم نهاوند است.
 
این‌جانب خدا را شاکرم که حدود 5 سال از بهترین دوران مسئولیت خویش را در خدمت مردم عزیز و قدرشناس نهاوند بوده‌ام؛ زیرا مسئولیت این‌جانب در سپاه ناحیه نهاوند علاوه بر تجربه‌اندوزی به‌مثابه دانشگاهی بود که خلوص عمل، صفا، صدق، محبت و عشق را از اساتید این دانشگاه که همانا مردم نهاوند بودند فراگرفتم.

اینجانب در پایان مأموریتم در شهرستان نهاوند بر خود وظیفه می‌دانم از مردم شریف و نجیب نهاوند حلالیت طلبیده و مراتب تقدیر و تشکر خود را از محبت‌های این مردم عزیز و همچنین ائمه محترم جمعه و جماعات شهرستان، خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، امام‌جمعه، نماینده، فرمانداران محترم، روحانیت گرامی، مسئولان دستگاه قضایی، نیروهای محترم انتظامی، مسئولان بخش‌ها و پیشکسوتان گرامی که بی‌دریغ بنده را در طول دوران مسئولیتم به‌صورت شبانه‌روزی یاری نمودند، صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.

همچنین مراتب تشکر و قدردانی ویژهٔ خود را از بسیجیان ولایتمدار و همیشه درصحنه شهرستان، همکاران عزیز پاسدار، اصحاب محترم رسانه، اعضای محترم شورای تأمین، مسئولان و کارکنان دستگاه‌های اجرایی شهرستان نهاوند ابراز می‌نمایم.

و چنانچه توفیقات و خدماتی داشته‌ام را مدیون همکاری و مساعدت‌های این عزیزان می‌دانم و اگر هم احیاناً رفتار و یا گفتاری از من مشاهده گردیده که موجب تکدر خاطر عزیزی را فراهم نموده طلب حلالیت دارم و امیدوارم قصور و کوتاهی‌های این برادر کوچکتان را مورد عفو و بخشش خویش قرار دهید.

حقیر در هر مسئولیت دیگری نیز خود را خادم مردم شریف نهاوند می‌دانم و دست تک‌تک آن‌ها را به گرمی می‌فشارم. والسلام.
 
سرهنگ پاسدار کامران کریمی

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان