تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 36602
1. بهمن 1397 - 8:43
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار نهاوند، گفت: در دهه فجر انقلاب اسلامی امسال با توجه به شرایط خاص کشور و نگاه دنیا به ما، باید دستاوردهای نظام و انقلاب به طور شفاف برای مردم و به ویژه نسل جوان بیان شود.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مهدی جلالوند در پنجمین جلسه ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در سالن شهدای فرمانداری نهاوند برگزار شد؛ اظهار کرد: تشریح واقعیت‌های و ابعاد انقلاب بزرگ اسلامی به ویژه جایگاه و رهبری‌های حضرت امام خمینی (ره) در این رویداد بزرگ تاریخ ایران، موجب افزایش سطح آگاهی قشر جوان و نوجوان می‌شود. 

جلالوند گفت: مسئولان باید امسال در طراحی برنامه‌های سالگرد پیروزی انقلاب و دهه مبارک فجر نوآوری داشته به طوریکه با برنامه‌های سنوات قبل تفاوت‌های محسوسی داشته باشد. 

وی در ادامه از مسئولان دستگاه‌های اجرایی خواست عملکرد و خدمات خود را از طریق رسانه‌ها به اطلاع عموم مردم برسانند و از مدیران خواست،اصحاب رسانه در برنامه ریزی ها، بخصوص بزرگداشت ۴۰سالگی انقلاب استفاده بهینه داشته باشید، چرا که استفاده از این ظرفیت در واقع استفاده از ایده و فکر نسلی است که با فکر و اندیشه نوین و پویا همراه هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار نهاوند، گفت: آنچه بیگانگان را ناامید می کند مشارکت مردم است خیلی ها باورشان نمی شد انقلاب اسلامی به چهل سالگی پا بگذارد زیرا دشمنان تمام تلاششان را برای از بین بردن انقلاب بکار بسته بودند ولی به یاری خدا و پشتوانه مردم علیرغم همه بمباران های رسانه ای دشمن کاری از پیش نبرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام