تازه های سایت

کد مطلب: 36581
28. دى 1397 - 20:24
مدارس ابتدایی و مراکز پیش دبستانی نهاوند و همه مقاطع تحصیلی بخش خزل روز شنبه به علت برودت هوا در نوبت صبح تعطیل اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، اداره کل آموزش و پرورش استان همدان اعلام کرد؛ مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی نهاوند شنبه تعطیل هستند.

در این اطلاعیه آمده است: به علت بارش برف، برودت هوا و لغزنده بودن معابر عمومی، تمامی دوره های تحصیلی در نواحی 1 و  2   همدان، اسدآباد، بهار، لالجین و قهاوند و مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی در فامنین، قروه درجزین، نهاوند، تویسرکان و قلقل رود در نوبت صبح روز شنبه 29 دی ماه تعطیل است.

*** تمامی مقاطع تحصیلی بخش خزل نهاوند فردا تعطیل اعلام شد

خزایی رئیس آموزش و پرورش بخش خزل نهاوند گفت: تمامی مراکز پیش دبستانی، ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان شهر فیروزان و بخش خزل نهاوند در نوبت صبح و بعد از ظهر شنبه ۲۹ دی ماه بعلت بارش برف و برودت هوا تعطیل اعلام شد.

همچنین اداره کل آموزش و پرورش استان اعلام کرد: به علت بارش برف، برودت هوا و لغزنده بودن معابر عمومی، مراکز پیش دبستانی، مدارس ابتدایی و متوسطه اول در نواحی 1 و 2 همدان و اسدآباد و مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی در ملایر ، نهاند و قروه درجزین در نوبت بعد از ظهر امروز شنبه 29 دی تعطیل است .

*** تعطیلی دانشکده پیراپزشکی نهاوند

به علت وضعیت جوی ،بارش برف و یخبندان و لغزنده بودن معابر، کلاس های درس و آزمونهای دانشگاه علوم پزشکی همدان اعم از پردیس همدان و دانشکده های ملایر و نهاوند در تمام رشته مقطع های تحصیلی، به جز کارورزان پزشکی عمومی و دستیاران تخصصی پزشکی، شنبه ۲۹ دی ماه تعطیل می باشد.

زمان برگزاری آزمونهای مزبور متعاقبا اعلام خواهد شد .لازم به ذکر است کلیه مراکز آموزشی درمانی ، بیمارستانها و مراکز بهداشت و حوزه های ستادی تعطیل نبوده و فعال می باشند.

*** دانشگاه های علمی کاربردی همدان تعطیل شد

محمود تعجبی اعلام کرد: با توجه به برودت هوا، تمامی مراکز علمی و کاربردی استان همدان ۲۹ دی ماه تعطیل بوده و امتحانات فردا به زمان دیگری موکول خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان