تازه های سایت

کد مطلب: 36113
10. آبان 1397 - 8:36
فرماندار نهاوند گفت: برنامه روستاگردی که به صورت مداوم و هفتگی برگزار می‌شود یکی از طرح‌هایی است که در راستای رفع کمبودهای موجود در حال انجام است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، جلسه بررسی مسائل و مشکلات دهیاری‌ها با حضور پورمجاهد مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری همدان و بخشداران، کارشناسان و معاونت حوزه عمران برگزار شد.

فرماندار نهاوند در این جلسه اظهار داشت: بسیاری از روستاهای ما دارای مشکلات عدیده‌ای است و محرومیت‌هایی در برخی از روستاهای ما وجود دارد که در کمتر جایی نظیر آن دیده شده است.

مراد ناصری افزود: سعی کرده‌ایم با ایجاد فضای تعامل و همکاری و برنامه‌ریزی دقیق، همه مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان را برای رفع محرومیت و برطرف کردن مشکلات موجود پای کار بیاوریم.

وی یادآور شد: برنامه روستاگردی که به صورت مداوم و هفتگی برگزار می‌شود یکی از طرح‌هایی است که در راستای رفع کمبودهای موجود در حال انجام است.

در ادامه این نشست مهندس پورمجاهد از عملکرد شهرستان نهاوند در حوزه جذب تسهیلات اشتغالزایی روستایی قدردانی کرد و افزود: پیگیری و جدیت فرماندار شهرستان برای جذب این اعتبارات قابل تقدیر است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین