تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 36095
5. آبان 1397 - 8:59
فرماندار نهاوند گفت: 4 موکب در مناطق مختلف نهاوند ایجاد شده که روزانه بیش از 10 هزار صبحانه، نهار و شام در این موکب‌ها به زائران اربعین داده می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مراد ناصری گفت: موکب قمر بنی هاشم فیروزان که هر ساله ۱۰ روز مانده به اربعین حسینی فعالیت خود را آغاز می‌کند روزانه بیش از ۳ هزار غذای نذری بین زائران عتبات عالیات توزیع می‌کند.

وی با اشاره به قرار گرفتن نهاوند و فیروزان در مسیر عبور زوار عتبات عالیات، گفت:: ایجاد موکب‌ها نقش مهمی در تقویت فضای معنوی و فرهنگی برای زائران دارد.
 
فرماندار نهاوند افزود: در کنار پذیرایی در هر موکب نیرو‌ها و پایگا‌های فوریت‌های پزشکی، آتش نشانی، پلیس راه، نمازخانه و سرویس‌های بهداشتی مهیا شده است.
 
وی به ایجاد مکان‌هایی برای اسکان موقت و اضطرای زائران در فیروزان خبر داد و افزود: ۳ مکان اسکان در روستای کهریز و ۲ مکان در داخل شهر فیروزان با امکانات کافی ایجاد شده که تاکنون ۳۰۰ زائر اربعین که عمدتا خانواده بودند در آن‌ها اسکان داده شده اند.
 
 ناصری افزود: خدمات شبانه روزی این‌موکب‌ها تا ۳ روز پس از پایان مراسم اربعین هنگام برگشت زوار از زیارت کربلا با تمام امکانات ادامه دارد.

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان