تازه های سایت

کد مطلب: 36084
30. مهر 1397 - 11:58
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند گفت: بیش از 2 هزار و 508 عمل جراحی در بیمارستان شهید آیت الله قدوسی این شهرستان انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مومنعلی دارابی بیان کرد: بیمارستان شهید آیت الله قدوسی از ابتدای راه‌اندازی تا مهر ماه امسال با بهره‌گیری از جراحان متعهد و توانمند، کادر مجرب و چهار اتاق عمل مجهز توانسته است به لحاظ تعداد و تنوع اعمال جراحی 763 عمل جراحی چشم، 324 عمل جراحی گوش و حلق و بینی، 728عمل جراحی عمومی و 693 عمل جراحی ارتوپدی انجام دهد.

وی افزود: در این بازه زمانی در بخش اورژانس به 59 هزار و 11 بیمار سرپایی و 5 هزار و 863 بیمار اورژانسی خدمت رسانی شده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند عنوان کرد: تعداد بیماران بستری در بخش‌های چشم، آی سی یو، داخلی جراحی مردان و داخلی جراحی زنان 2 هزار و 864 بیمار هستند.

دارابی اظهار داشت: در آزمایشگاه این مرکز که مجهز به واحد بانک خون و واحد پاتولوژی است به 14 هزار و 703 نفر که آزمایش سرپایی و بستری داشته‌اند خدمت‌رسانی شده است.

وی تعداد مراجعین به واحد رادیولوژی را 4 هزار و 159 مورد وتعداد مراجعین به واحد سونوگرافی را در سال گذشته 2 هزار نفر عنوان کرد و افزود: طبق هماهنگی به عمل آمده از ابتدای مهر ماه امسال واحد سونوگرافی بیمارستان هر روز صبح غیر از روزهای تعطیل اقدام به پذیرش مراجعین کرده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان