تازه های سایت

کد مطلب: 36078
29. مهر 1397 - 13:15
مدرسه ابتدایی" برکت" روستای کهریزسلیم بخش خزل نهاوند با حضور نماینده مردم نهاوند و مسئولان استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری گرو، بهرام نیا نماینده مردم نهاوند در این مراسم گفت: کلنگ احداث این آموزشگاه سال گذشته با حضور نماینده بنیاد برکت، مدیر کل نوسازی استان همدان و مسئولین شهرستان به زمین زده شد و بر اساس وعده داده شده در مهر ماه سال جاری تکمیل و به بهره برداری رسید. 

حسن بهرام نیا گفت: اخذ مجوز و اعتبار کامل احداث پنج آموزشگاه در شهرستان نهاوند با پیگیری های انجام شده از محل کمک های بنیاد برکت تامین شده است.

بهرام نیا گفت: نخستین مدرسه افتتاح شده مدرسه روستای “ده حیدر “بود و سه مدرسه دیگر مربوط به روستاهای.”وراینه”، “سهران”و”جهان آباد”هستند که در ماه های آینده به بهره برداری خواهند رسید.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه شهرستان نهاوند بیشترین بافت فرسوده را دربین مدارس استان همدان دارد و ضرورت بهسازی، نوسازی و احداث فضاهای آموزشی بیش از پیش احساس می شد، با پیگیری و همراهی مسئولین استان و شهرستان، در دوسال گذشته شاهد کلنگ زنی و شروع عملیات احداث فضاهای آموزشی(در حوزه آموزش و پرورش و آموزش عالی)در شهرستان بوده ایم که با به ثمر نشستن و افتتاح پروژه های مذکور کام مردم شیرین و از فاصله عقب ماندگی های پیشین شهرستان کاسته خواهد شد.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام