تازه های سایت

کد مطلب: 36058
22. مهر 1397 - 8:44
فرماندار نهاوند گفت: مدیر بانکی که دغدغه اشتغال ندارد و به خودش اجازه نمی دهد برای رفع مشکلات مردم در جلسه حضور پیدا کند، جای او در نهاوند نیست.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، مراد ناصری در بیست و یکمین کارگروه اشتغال شهرستان نهاوند گفت: امروز همه باید برای ایجاد اشتغال تلاش کنند و در ین زمینه مسئولیت پذیر باشند.

وی اظهار داشت: همه باید برای ایجاد اشتغال تلاش کنند و کار فرمانداری تنها نیست و همه باید پای کار باشند.

فرماندار نهاوند افزود: مدیر بانکی که در نهاوند دغدغه اشتغال ندارد؛ جایی در این شهرستان ندارد.

وی درباره غیبت برخی از روسای بانکها در جلسه اظهار داشت: مدیر بانکی که به خودش اجازه نمی دهد برای رفع مشکلات مردم در جلسه حضور پیدا کند، جای او در نهاوند نیست.

فرماندار نهاوند خطاب به مدیر بانک کشاورزی گفت: این بانک نفس شورای اشتغال نهاوند را گرفته است.

وی ادامه داد: اگر به جای بانک کشاورزی از بانک دیگری استفاده می کردیم دو برابر این‌ مبلغ پرداخت می شد.

ناصری گفت: این وضعیت اصلا قابل قبول نیست و باید بانک کشاورزی سریعا این موارد را بررسی و مشکلات پرونده ها را حل کند چون بیشترین اعتبار ما نزد بانک کشاورزی است که باید برای جذب آن تلاش شود.

فرماندار نهاوند اظهار داشت: الان یک اعتباری جایگزین شده است که اگر جذب نشود برگشت خواهد خورد و به جای دیگری منتقل میشود بنابراین باید همه تلاش کنند و دغدغه داشته باشند.

وی بیان کرد: اولویت کار همه ی مسئولین، خدمت به مردم است پس اگر مدیری به جلسه ای دعوت می شود دستور کار همه ی ما رفع معضلات و مشکلات مردم است وگرنه قصد تلف کردن وقت شخصی را نداریم.

ناصری گفت: همه باید تلاش کنیم تا بیکاری را که چهره شهرستان را هم خراب کرده کاهش دهیم و این مهم جز با حمایت و همدل بودن همه ارگان‌ها و مردم میسر نخواهد بود.

فرماندار نهاوند در ادامه افزود: بانکها باید از پرداختی های هر هفته خود در جلسه بعد گزارش دهند و اگر مشکلی هم هست بگویند تا حل شود چون این وضعیت پرداخت ها اصلا مناسب نیست.

وی در ادامه گفت: مدیران دستگاه های اجرایی نیز همکاری نمی کنند و خیلی از مردم به دستگاه ها مراجعه می کنند و سرگردان میشوند و هر کارمندی برای خودش مدیر شده است.

ناصری اظهار داشت: با وجود دستور رئیس ادارات ولی برخی کارشناسان دستور را اجرا نمی کنند و خودسر عمل می کنند که این مدیران باید مجموعه را با خود هماهنگ کنند و هیچ کس حق سرگردان کردن مردم را ندارد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین