تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 36012
9. مهر 1397 - 9:06
امام جمعه نهاوند با تشکر از صنف کامیونداران و حمل و نقل نهاوند گفت: مسئولان درصدد رفع مطالبات به حق و صنفی کامیونداران هستند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: دشمنی آمریکایی ها با مردم ایران تمام شدنی نیست و آنها از هر مطالبه ی صنفی سوءاستفاده می کنند و می خواهند ضربه بزنند که در این زمینه باید هوشیار باشیم.

وی افزود: دشمنان هزینه های زیادی در منطقه انجام دادند تا برای انقلاب اسلامی مشکل ایجاد کنند ولی به برکت مقاومت و هوشیاری مردم تا الان ناکام ماندند و از این به بعد هم ناامید خواهند شد.

مغیثی در ادامه با تشکر از صنف کامیونداران  و حمل و نقل نهاوند اظهار داشت: کامیونداران نهاوند با وجود داشتن مطالبات ولی کار را تعطیل نکردند و کار مردم را انجام می دهند که ازآنها تشکر می کنیم.

وی گفت: در برخی از شهرها عواملی قاطی این صنف شدند و از مطالبات صنفی کامیونداران سوءاستفاده کردند و آب به آسیاب دشمن ریختند و خسارت زدند و مشکلاتی را به وجود آوردند.

امام جمعه نهاوند اظهار داشت: اما در نهاوند کامیوندارن منطقی عمل کردند که البته مسئولان هم باید مطالبات این صنف را حل کنند.

وی ادامه داد: مسئولان درصدد رفع این مشکلات هستند؛ مشکلاتی نظیر تامین لاستیک و مواد سوختی و دیگر مطالبات به حق این صنف که باید رفع شود تا مردم هم متضرر نشوند.

مغیثی افزود: انشالله با حل این مشکلات و انجام درخواست ها و مطالبات این عزیزان؛ هم کار مردم راه بیفتد و هم کامیونداران به مطالباتشان برسند.
امام جمعه نهاوند در پایان گفت: دشمن شمشیر را از رو بسته است ولی مردم ایران اسلامی دست از دین خود بر نمی دارند و در مقابل توطئه های آنها مقاومت می کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام