تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 36006
8. مهر 1397 - 9:03
نوزدهمین کارگروه اشتغال شهرستان نهاوند در سال جاری با حضور فرماندار و روسای دستگاهای اجرایی و بانک ها برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مراد ناصری در نوزدهمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گزاری شهرستان نهاوند گفت: ادارات شهرستان  نهاوند باید تعاونی‌های مشکل‌دار در حوزه کاری خود را شناسایی کنند.

وی با اشاره به اینکه واحدهای تولیدی شهرستان نهاوند با ظرفیت ۵۰ درصد و کمتر از توان اسمی فعال هستند، گفت: دستگاه‌های اجرایی باید تکلیف پرونده‌ها و طرح‌های اشتغال‌زا  را مشخص کنند.

فرماندار نهاوند با تأکید بر اینکه بانک‌ها نیز باید متقاضیان تسهیلات اشتغال‌زا را از بلاتکلیفی خارج کنند، گفت: روسای ادارات شهرستان نهاوند طی جلسه آینده با گزارش این اقدام در کارگروه حاضر شوند چراکه جلسه آینده با حضور مدیرکل کار و مدیران برخی بانک‌ها استان در شهرستان برگزار می‌شود.

ناصری با اشاره به قول مساعد و حمایت مدیرکل کمیته امداد استان همدان در راستای ایجاد اشتغال در روستاها از طریق اعتبارات تبصره ۱۶، خطاب به مدیران گفت: اعتبارات تبصره ۱۶ را پیگیری و بانک‌هایی که همکاری نمی‌کنند را معرفی کنید تا برخورد شود.

وی افزود: اگر می‌خواهیم وضعیت اشتغال شهرستان بهبود یابد، باید همگی دست‌به‌دست هم دهیم و راندمان واحدهای نیمه فعال تولیدی را بالا ببریم و تسهیلات را با سرعت بیشتری جذب کنیم.

فرماندار نهاوند با اشاره به اینکه از جلسه گذشته تاکنون یک میلیارد و ۷۵۳ میلیون تومان تسهیلات اشتغال در شهرستان نهاوند پرداخت‌شده است، گفت: از مجموع ۳۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان سهم اشتغال شهرستان نهاوند ۲۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در قالب ۱۹۸ طرح اشتغال‌زایی پرداخت‌شده است./مهر

دیدگاه شما

سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار