تازه های سایت

کد مطلب: 36001
5. مهر 1397 - 8:11
مسئول روابط عمومی هلال‌احمر نهاوند گفت: 43 نفر از زائران پاکستانی که از کربلا برگشته و قصد سفر به مشهد مقدس را داشتند به علت نقص فنی اتوبوس از ادامه سفر بازمانده بودند در نهاوند اسکان اضطراری داده شدند.

عباس ترکاشوند در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری گرو، گفت: اتوبوس زائران پاکستانی که قصد زیارت عتبات عالیات کشورمان را داشتند و از کشور عراق برگشته بودند در شهرستان نهاوند دچار نقص فنی شد.

وی اظهار داشت: پس‌ازاین اتفاق با همکاری فرمانداری و نیروی انتظامی و با هماهنگی شهرداری و کمک امدادگران جمعیت هلال‌احمر نهاوند 43 نفر مسافر این اتوبوس اسکان اضطراری داده شدند.

ترکاشوند افزود: این زائران قصد سفر به مشهد مقدس و را داشتند که اتوبوس آن‌ها در سه‌راهی روستای "دهفول " نهاوند دچار نقص فنی شد و نتوانستند به مسیر خود ادامه دهند.

وی بیان داشت: این زائران با کمک عوامل امدادی از محل سه‌راهی دهفول به مسجد پارک کوثر شهر نهاوند منتقل شدند و اسکان یافتند.

مسئول روابط عمومی هلال‌احمر نهاوند گفت: با توجه به اینکه شهرستان نهاوند مسیر تردد زائران به کشور عراق است و با عنایت به اینکه به ایام اربعین حسینی نزدیک می‌شویم حجم تردد در محورهای نهاوند افزایش‌یافته است.

وی اظهار داشت: علاوه بر زائران کشورمان، چند سالی است که زائرانی از کشورهای افغانستان، پاکستان و هند نیز برای مشرف شدن به کربلا از نهاوند عبور می‌کنند.

ترکاشوند در پایان گفت: جمعیت هلال‌احمر نهاوند در طول ایام اربعین با داشتن پایگاه‌های امداد جاده‌ای آماده خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام