تازه های سایت

کد مطلب: 35967
21. شهريور 1397 - 8:46
فرمانده سپاه ناحیه نهاوند با بیان اینکه مأموریت اصلی سپاه حفظ دستاوردهای انقلاب و پاسداری از ارزش‌های جمهوری اسلامی است، گفت: رزمایش اقتدار عاشورایی با حضور یک هزار و ۵۰۰ نفر از بسیجیان شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ کامران کریمی گفت: مرحله اول رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) در نهاوند برگزار شد.

وی در تشریح برنامه‌های رزمایش گفت: مرحله دوم این رزمایش در شهرستان نهاوند با شعار «وحدت، ایستادگی و پیشرفت» از روز شنبه، ۱۷ شهریورماه با مانور قدرت و رژه پیاده و سواره خودرویی بسیجیان و پاسداران و با همکاری نیروی انتظامی نهاوند آغاز شد .

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند عنوان کرد: هدف از برگزاری این رزمایش به رخ کشیدن اقتدار نظام به دشمنان و ایجاد امید در بین مردم است.

وی با بیان اینکه مأموریت اصلی سپاه حفظ دستاوردهای انقلاب و پاسداری از ارزش‌های جمهوری اسلامی است، افزود: این رزمایش با حضور یک هزار و ۵۰۰ نفر از بسیجیان شهرستان برگزار می‌شود.

کریمی عنوان کرد: گردان بیت المقدس از روز شنبه به مدت سه شبانه‌روز در اردوگاه قدس برنامه خواهند داشت‌.

وی ادامه داد: همزمان با برگزاری رزمایش در راستای محرومیت زدایی۲۵۰ نفر از بسیجیان در قالب ۲۵ گروه جهادی از ۲۰ شهریور به محل شهر های گیان، فیروزان، برزول و نهاوند اعزام خواهند شد و در راستای خدمات عمرانی _ علمی و آموزشی _ پزشکی و ... فعالیت خواهند کرد.
انتهای پیام/

دیدگاه شما

پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا